Skocz do zawartości

7870 OC Gigabyte 0 1335zł - opłaca się czy czekać?


Recommended Posts

Też się zastanawiam , ale na znaczną obniżkę cen nie ma co liczyć w najbliższym czasie :/

Wie ktoś / miał ktoś styczność / z Club3d ,co to za producent ? Jakościowo coś w stylu vertex3d ?

Wiem , że to jakieś "niby ekologiczne" wynalazki ale nie miałem do czynienia z tymi kartami.

 

Ważne jaką opinie ma sklep a nie tylko niska cena :D

http://www.opineo.pl/opinie/techplanet-pl/6

Bo cena 1315 jest dobra w porównaniu z innymi pijawkami,tyko

czy sklep wart zaufania ?

Link to post
Share on other sites

Ja ,to chyba poczekam na rzetelne testy wydajności wszystkich 7870 pod względem OC i wydajność-cisza chłodzenia

Bo cyferki w specyfikacjach nie zawsze przekładają się na rzeczywiste wyniki pracy GPU no i oczywiście opinie szczęśliwych posiadaczy pierwszych modeli :D

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, już się zastanawiałem czy nie kupić grafiki za granicą (myślę że będzie taniej z 15-20 %, tak jak na innych częściach), tylko nie wiem jak wtedy z gwarancja :/ niby europejska, ale może nie 36 miesięcy tylko 24 lub 12 :(

W Polsce to tak jak zwykle podatek od nowości zawsze jest .

Link to post
Share on other sites

Jeśli Seria GTX 6XX będzie aż nadto wydajniesza to Amd obniży nam trochę cenny, tylko co nam to da -skoro sklepy i tak nie prędko obniżą nam ceny, zwłaszcza nowośći

Znając nasze realia to choćby GTX 680 okazał się sporo wydajniejszy od HD 7970, to nie ten drugi stanieje. Tylko ten pierwszy będzie znacznie droższy, ot polska polityka cenowa.

Link to post
Share on other sites

Czy HIS to dobra marka?

mialem kiedys karte hisa i zlego slowa nie powiem.

jak wezmiesz referenta to jeden pies jakiej firmy. ja mialem ich autorska konstrukcje z chlodzeniem ICEQ. pod obciazeniem bylo lekko slychac turbinke, ale to bylo dosc dawno temu- model 3870.

Link to post
Share on other sites

Nie czekaj na Nvidie. GTX 680 to oczywiście wydajność + gorąca konstrukcja i wysoki pobór prądu. Seria 680 nigdy nie była dobra i nie zanosi się na to, aby była teraz.

 

z HD 7870 nie czekaj, bo ceny i tak nie opadną, nawet po premierze keplerów. Sapphire po OC lub Gigabyte, na jedną z kart od tych producentów się zdecyduj.

Edytowane przez Lowrey
Link to post
Share on other sites

To jeszcze zależy jakiej marki zasilacz posiadasz. Wiedza na temat całej konfiguracji też by się przydała. Przy zasilaczach no name nalepki 600W nic nie znaczą niestety.

Ja nie kupuje byle gówna. Teraz mam 500W Fortrona i następny zasilacz jaki kupię, będzie też tej marki. Niedoceniona marka. Pamiętam, że bałem się go kupować, a teraz żal się z nim rozstawać. Z 3 lata go mam i 0 problemów. Do tego cisza.

 

...

Edytowane przez Sopel86
Link to post
Share on other sites

Ja nie kupuje byle gówna. Teraz mam 500W Fortrona i następny zasilacz jaki kupię, będzie też tej marki. Niedoceniona marka. Pamiętam, że bałem się go kupować, a teraz żal się z nim rozstawać. Z 3 lata go mam i 0 problemów. Do tego cisza. ...

Dokładnie, też mam zasilacz Fortron blue Storm II 500W ponad 2 lata, żadnych, ale to żadnych problemów, a do tego bardzo cichy, ciągnie odblokowanego i podkręconego Phenom II X4 4.0Ghz i HD6850 980/1170 i widzę, że jeszcze mam zapas mocy, z tym że w Radeonie nie podnosiłem napięć bo tak się kręci, więc względnie pobór prądu nie wzrósł. Wcześniej miałem Chieftec 450W i po 2 latach z hakiem się spalił, nie wytrzymał z procesorem AMD FX-62 125W i lekko podkręconym 8800GT.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...