Skocz do zawartości

Problem z You Tube i pobieraniem plików.


Recommended Posts

Panowie komputerowcy - pomóżcie!

Maine problem jest taki: wszystkie filmiki na YT zacinają mi się i nie ruszają dalej gdzieś tak od minuty teledysku/filmu. Również nie mogę pobrać plików większych niż jakieś 9mb. Podczas pobierania, po prostu stopuje mi na wspomnianych 9mb i nie pobiera dalej. Torrenty przykładowo działają normalnie. Czyściłem cache, dane przeglądarki, próbowałem odpalać na innej przeglądarce i jest to samo. Wirków nie mam żadnych, a komp niedawno formatowany. Flashe, shockwave i inne takie poaktualizowane. Próbpwałem przejść na HTML5, ale jest to samo.

 

Na ping teście nie gubię pakietów:

http://www.pingtest....lt/59199768.png

Czy to wina dostawcy internetu?

Edytowane przez k4r00
Link to post
Share on other sites
Gość TheRedGuy

To, że torrenty dzialaja nic nie znaczy. Plik dzielony jest na kawalki wiec nie odbierasz "jednym ciagiem" wiecej niz 1 mb.

Nie masz jakiegos linucha na plycie ? by sprawdzic co i jak?

Daj odpoczac modemowi na chwile...

Link to post
Share on other sites

Tak. Kobietka mi powiedziała, że u niej wszystko jest w porządku. Potem przełączyli mnie do działu pomocy technicznej i koleś kazał mi wykonać speed test. Pochrumkał chwilę i powiedział, że zadzwonią. Nie dzwonią od dwóch dni. Ja dzwoniłem, ale sieć jest zajęta. Normalnie kurficy dostać można.

Link to post
Share on other sites
Gość TheRedGuy

Tak. Kobietka mi powiedziała, że u niej wszystko jest w porządku.

Może mowila o zyciu prywatnym ;)

 

Potem przełączyli mnie do działu pomocy technicznej i koleś kazał mi wykonać speed test. Pochrumkał chwilę i powiedział, że zadzwonią

Musisz sie uzbroic w cierpliwosc, bo niestety w wiekszosci przypadkow pomoc techniczna nie jest po to by pomoc tobie. Po co wiec? By pomoc firmie w wyeliminowaniu glupich bledow uzyszkodnika / ewentualnie pozbyciu sie problemu. Pan moze byc mily ale denerwujacy tylko po to byś to ty sie rozłączyl ;) w wiekszych firmach obsluga czyta regolki z podrecznika czy jak to zwiesz.

Nie dzwonią od dwóch dni.

.. i nie zadzwonia pewnie.

Normalnie kurficy dostać można.

Taak mozna.. ale to ty musisz wykazac sie cierpliwoscia i sam zadzwonic.
Link to post
Share on other sites

k4r00 mam ten sam problem co ty net ze stream i właśnie zastanawiało mnie co jest grane przeinstalowałem system od nowa poinstalowałem wszystkie programy i inne badziewia i nadal mam to samo,jestem pewien ,że wina tkwi po stronie dostawcy na 100%.W poniedziałek mam zamiar ich zj****ć nie będą w hu*a lecieli.

 

Heh teraz im stronka stream nie działa zobacz sobie openfm jakie jaja się dzieją najpierw co chwile się tnie pożniej stoi i nie leci dalej ostro w hu*a lecą.

Edytowane przez kogeta
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...