Skocz do zawartości

Recommended Posts

To weź sobie ASRock P67 Pro3, jest o wiele lepsza od nowej z chipsetem z68. http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-p67-pro3-b3-intel-p67-lga-1155-360678 tutaj masz link do tej właśnie dokładnie, jeśli zamierzasz kupować gdzie indziej zwróć uwagę, żeby była rewizja (B3)

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

Nie oszczędzaj na płycie bo to się później może na Tobie zemścić. Naprawdę te 90zł mógłbyś dołożyć i wziąć ASRocka Extreme3 Gen3.

 

Sam go posiadam i jestem niesamowicie zadowolony. Świetna (w tej kategorii cenowej) sekcja zasilania naprawdę daje czadu. Nie wiem jak się sprawują słabsze płyty ale moja na razie pozwoliła mi podkręcić 2500K do 5.2GHz i to ot, tak bez problemu.

 

Płyta to kręgosłup komputera, szkoda kupować na dzień dobry konstrukcję raczej słabszą.

Link to post
Share on other sites

Radzę tak, jak koledzy wyżej. MOBO, CPU i PSU to "rzeczy", na których nie powinno się oszczędzać, bo oszczędzanie może mieć negatywny wpływ na stabilność i szybkość komputera. Bierz ASRocka Extreme 3 Gen 3 lub ASRocka Pro 3 (B3), bardzo porządne płyty, mocna sekcja zasilania i bardzo stabilnie działają.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ja słyszę ciągle o tym aszrocie ale sam w rękach nie miałem więc nie będę polecał bo nie wiem jak to się zachowuje. Wiem jedno MSI - niedawno robiłem na niej kompa i bardzo fajna płyta i bis przejrzysty. Jedno jest pewne - unikaj Asusa bo to co ta firma teraz robi i jak traktuje swoich klientów to dno i dwa metry mułu !

 

Aha i zmień avatar bo niektórzy tutaj mogą zechcieć walić konia :P

Link to post
Share on other sites

no w sumie racja ;)

mam jeszcze mozliwosc posiadania w nizszej cenie Asus Sabertooth P67 rev.3.0 czy ta płyta byłaby lepsza od asrock z68 extreme3 gen3 i dodatkowo do wyboru jeszcze Asus P8P67 DELUXE REV 3.0 takze w tej samej cenie.

(dodam, ze nigdy nie bede uzytkowal z zintegrowanej karty graficznej)

Edytowane przez BarteL
Link to post
Share on other sites

maly up

dzis po poludniu zamierzam kupic plyte i dalej mam mentlik w glowie boj toczy sie miedzy asrock extreme3 gen3 oraz msi z68a-g45 g3 z tego co czytalem na roznych forach i ta plyta i ta jest dobra chce wybrac dobrze prosze o podanie ktora wybrac i dlaczego (plyta na kilka lat)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...