Skocz do zawartości

i3-2330M vs i5-2410M vs i5-2430M vs i5-2450M


Recommended Posts

Witam.

Jak bardzo różnią się te procesory?

Czy warto dopłacić 300zł do i5 ?

Mam zamiar kupić sobie asusa k73sv z którymś z tych procesorów i kartą grafiki gt540. Ma ktoś może tego laptopa i mógłby coś o nim powiedzieć?

Czy 4gb ramu starczą?

Czy gry takie jak NFS the run; NFS shift 2; gta 4 pójdą na tej karcie? I na jakich ustawieniach?

Laptop ma mi zastąpić stacjonarny, więc ma być 17'' i do wszystkiego.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi Ci o osiągi w grach to i3 na SB styknie. Ograniczać Cie i tak będzie grafika.

Tutaj masz test asusa 15 calowego z tym prockiem i grafiką: http://www.notebookcheck.net/Review-Asus-K53SV-SX131V-Notebook.56057.0.html

Sam miałem przez ponad pół roku 540M i karta nie jest zła. w 1366x768 grałem na medium w Metro 2033 a małych wymagań to ta gra nie ma.

Link to post
Share on other sites

z Kielc. A nie jest tak że dysk twardy będzie ograniczał procesor i grafikę? A jeśli nie chodzi o gry to jak będzie z tymi procesorami? Duże różnice? Może jakieś przykłady. Im więcej czytam o tym na necie tym głupszy się robię. Laptop ma być zakupem na parę lat.

Link to post
Share on other sites

Laptopy nie są na kilka lat jak się chce grać ;) Na grafikę będziesz narzekał najpóźniej po wakacjach.

Dysk na wydajność całości ma stosunkowo niewielki wpływ.

Ja się z i3-380 na i7-740QM przesiadłem i jakiejś wielkiej różnicy nie odczułem w codziennej pracy. Jeśli nie korzystasz z oprogramowania które mocno obciąża procesor to moim zdaniem nie warto inwestować w i5.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...