Skocz do zawartości

Samsung Note - wart swojej ceny ?


Recommended Posts

No własnie nie widziałem go jak on wygląda w realu i się zastanawiam.A co do ekranu to on mnie w 2/4 zachęca do kupienia tego cacka z tego powodu iż zapewne fajnie się będzie na czymś takim pracować pisać emaila i serfować po necie :)

Link to post
Share on other sites

Powiem ci tak. Bawilem sie notem a dwa dni temu galaxy nexusem i szczerze mowiac zostaje przy swoim galaxy s2. Note jest za duzy po prostu to nie telefon obciach przystawiac go do ucha. Nexus ladny ale jest niczym pudzian nakoksowany, a w srodku taki z deka bez wyrazu.

Link to post
Share on other sites

Jak na początku go zobaczysz to się nie przestrasz. Tylko na początku wydaje się taki ogromny. Mój kumpel sobie takiego kupił i teraz przyjmowany jest jak zwykły "telefon". Fajnie ogląda się na nim filmy, rysuje, gra, ale ja wolałbym jednak SGSa2 lub Nexusa.

Link to post
Share on other sites

Brat ma Nexus'a. I moim zdaniem to jest max w wyświetlaczu jak na smartphone. Note moim zdaniem jest już za duży.

Piszecie od rzeczy jest akurat widać że internetu nie używacie ponieważ z bratami tak łatwo nie jest tak samo z Sms'ami lub z pocztą.
Link to post
Share on other sites

Prime będzie lepszy bo nowy iPad swoją ceną raczej nie znajdzie wielu nabywców. Z resztą po tym Samsung wypuści kolejnego taba z jeszcze lepszą baterią i ekranem i będzie po wszystkim :D

Nie wiem jak Ty, ale dla mnie ICS nic nie zmienia w "niefajności" androidowych tabletów. W tym segmencie jabłko bardziej wyrabia. Zwłaszcza, że ceny tabletów z Androidem są takie same jak IPada. Jeżeli IPad 3 w topowej wersji ma kosztować 829$, czyli z dzisiejszym kursem 2626 zł, więc doliczając podatek od nowości na starcie około 3k pln, to dla mnie wygrywa...

Link to post
Share on other sites
2800zł za tablet,który szybko będzie przestarzały?

Takie ultrabooki jak ten asus to kompletne nieporozumienie-brak komfortu użytkowania i mobilność do du*y.

Link to post
Share on other sites

Kurcze sam już nie wiem doradźcie mi coś tablet odpada zbyt mało funkcjonalne tzn brak klawiatury i tablety tylko na Androidzie a ja potrzebuje zwykły system.Od tego cacka wymagam tego by było szybkie i to naprawdę żeby nie było czegoś takiego jak zwiecha,musi być lekki i cienki to podstawa no i żeby na jednej baterii te 4h wytrzymał :) czekam na jakieś sensowne propozycje co do budżetu to nie przejmować się :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...