Skocz do zawartości

MSI GeForce GTX 275 Lightning 1792MB DDR3 PCI-E BOX


Recommended Posts

Myślę, że HD5850 będzie w podobnej cenie oraz będzie wydajniejszy od GTX'a 275 :D

Radek HD5850 na dzień dzisiejszy jest w przed sprzedaży za 198 funtów ok. 915zł więc nie jest jeszcze tak tragicznie :) patrzyłem w KT to pokazało mi cenę ok. 1500zł :co: to chyba cena za Radka HD5870 :) jak na razie ceny w KT są wysokie zobaczymy jak to będzie jak karty będą już w sprzedaży :)
Link to post
Share on other sites

Ostatnimi czasy praca zajmowała mi cały mój wolny czas, dlatego nie miałem okazji spojrzeć na pierwszą stronę serwisu, i zapoznać się z nowymi ofertami. Nie wiedziałem, że to już jest ta chwila kiedy ujrzymy możliwości DirectX 11 :>

Druga sprawa. Dojrzałem do decyzji, że czas najwyższy postawić krzyżyk nad produktami AMD/ATI. Zwłaszcza karty graficzne mnie mocno zawiodły - wysokie temperatury pracy, częste przegrzewanie się. Jakby nie patrzeć miałem już trzy modele HD4850 :co:

Z 5850/5870 pewnie nie będzie lepiej. Dlatego nawet jakbym musiał dopłacić 500 zł to, i tak postawię na GeForce.

Link to post
Share on other sites

Ty lepiej zacznij stawiac na dopracowane i spore niereferencyjne chlodzenia a nie marke producenta obwiniasz za swoje niedopatrzenia

myslisz ze jak kupisz gtx na referencie to nagle cud sie stanie?

jestem przekonany o wyzszosci ukladow gtx nad 48XX ale to co opowiadasz o temperaturach i zawiedzeniu sie - to baje

Link to post
Share on other sites

Wg mnie w tym co napisałeś - pierwsze zdanie - nie ma logiki. Skoro człowiek wydaję na rzecz 600 zł, co małą kwotą nie jest, to raczej nie zadaje sobie pytania, czy system chłodzenia jest wystarczający. Nie dopytałeś się o dokładny model karty, a już wystawiłeś notkę. 2 z 3 posiadanych przeze mnie kart "chłodziła" firma Zalman. Dialog nie mający sensu, więc... zakończmy.

 

Dziękuję za dyskusję. Temat można zamknąć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...