Skocz do zawartości

Modding Silencium PC Gladius


Recommended Posts

No chodziło o tą na stole ale się nie przejmuj. Taki tylko sucharek puściłem. Generalnie nie sądziłem że malowanie budy zwykłym sprejem może wyglądać tak dobrze. Moje podejścia w przeszłości były, delikatnie mówiąc, gorsze. W każdym razie gratuluje dobrze wykonanej roboty ;)

 

Dlatego odradziłem malować farbą "DRAGON", przy trzeciej warstwie zaczęła strzelać, przerwałem malowanie, papier 2000, żeby usunąć "opryszczki", do sklepu po podkład M3 i farbę M3
Link to post
Share on other sites

Mialem na mysli jeden wspolny kolor wentylatorow, mobo, ramu, coolera na proca itd.

 

Tak jak u mnie :D

 

Hmm, chyba nie mam na to funduszy ^^ Wentyle mam niebieskie, oploty niebieskie, grafa niebieska, chłodzenie CPU bym musiał zmienić żeby inne ramy wsadzić, mobo jest ciemny brąz, ale nie zmieniam bo dopiero co kupiłem xD, mogę ewentualnie zrobić backplate na grafikę z akrylu z jakimś wzorem
Link to post
Share on other sites

Ten na CPU ma 92 mm, nie ma takiego Enermaxa ;) mógłbym zmienić ewentualnie na jakiegoś w kolorze niebieskim. A ten na boku kupię, czasem są na allegro po okazyjnej cenie, tylko ilość przewodów mnie odstrasza na nich, regulator obrotów + przełącznik świateł + 3 pin = 8 przewodzików, zobaczymy co jest na allegro, a chłodzenia na CPU niespecjalnie chcę zmieniać przy obecnych temp. sięgających max. 44 stopnie

Link to post
Share on other sites

Mi szpecą niebieskie podświetlenie wentyli.

 

Ja kiedyś malowałem starą, dziurawą obudowę i nie osiągnąłem efektu choć poświęciłem dużo czasu nerwów i niestety mojej kasy :(. Ale nauczyłem się czegoś nowego. Za efekt należy się zimny żubr ;).

Link to post
Share on other sites

wygląda ciekawie samo to że ma 8hp powiano coś mówić,a cena rewalek poszukam jakiś testów w porównaniu do fortisa bo to ta sama cena, co do montażu tych wentylatorów nie powinno być problemów

 

Znalazłem jeszcze coś takiego o tym chłodzeniu: http://ixbtlabs.com/articles3/cpu/scythe-mine2-p3.html
Link to post
Share on other sites

Szukam czegoś co ma miejsce na zamocowanie 12CM wentylatora, albo dwóch Enermax Vegas, obecnie mam Scythe Katana 3, z 9 cm wentylatorem i nie ma na niego Enermaxa blue led, jest dopiero 12 CM, obecne chłodzenie daje sobie spokojnie radę z moim Phenomem 960T BE, max 44 stopnie

Link to post
Share on other sites

Najprędzej za 2 lata bo dopiero co wymieniłem całego pc

 

Ale pamiątki będę wymieniał, dlatego jak ktoś jest zainteresowany to mam 4 X 2 GB DDR3 1333 CL9 GEIL

Edytowane przez msvista
Link to post
Share on other sites

@msvista

załóż oryginalny przód gladiusa jeśli masz, zaślepki 5'25" pomaluj na biało i zobacz jak to wygląda. :P

 

Ja mam założony oryginalny przód gladiusa ;P tylko została z niego już sama ramka ;P
Link to post
Share on other sites

Czy mógłbym się wtrącić co do coolerów CPU?

 

Jeżeli chcecie wydawać ok. 200zł na cooler to rozpatrzcie jeszcze te 2:

 

Thermalight Venomous X (ok. 180zł) + Enermax T. B. Silence PWM 120mm (ok. 55zł) = 235zł (z dwoma wentylatorami jest wydajniejszy od Noctuy!)

 

Thermalright HR-02 Macho Rev. 2 (ok. 180zł) (porządny radiator z dobrym wentylatorkiem od TR)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...