Skocz do zawartości

PC Czy XBOX 360/PS3 do gier [1k]


Recommended Posts

Myślałem nad PC (sama skrzynka) do gier za 1k i chyba się rozmyślę i wezmę PS3 albo XBOX 360. Więc którą konsolę lepiej wybrać PS3 czy XBOX 360 ?. Nowego XBOXA 360 Slim (ten czarny) mam za 749.746 PLN więc zostało by jeszcze na kilka gier ale Xbox live jest płatny. PS3 mam za 1k i darmowe Playstation Network . Myślę na PS3 do gier po sieci (Darmowe PSN) i chciałbym pograć też w Uncharted (Halo mnie jakoś nie jara) poza tym mam w domu dużą plazmę która ma wejścia HDMI więc PS3 by mi chyba bardziej podpasał a co do XBOXA 360 to się boję o RRODA a pozatym ten Xbox Live jest płatny. Co byście polecili ??

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Ps3, I bedziesz zadowolony w 100%. Xbox też jest ok. Jednak ps3 jest mimo wszystko bardziej nowoczesny. Funboye zaraz się zlecą I będą kłótnie. Najlepiej przetestuj obi Ja jednak zostanę zawsze przy konsolach sony. Ma po prostu lata doświadczenia.

Link to post
Share on other sites

Posiadam PS3 około 4-5 lat jak nie więcej. Świetna konsola, bardzo dobrze się gra. Dużo ciekawych gier które są tylko na PS3 , pady wcale nie są złe nawet jak są popsute mam jednego pada pogryzionego (przez psa:P dorwała i pogryzła całego xD) i gram na takim i wcale nie czuje żeby coś było nie tak, pady są wygodne.I największy plus to darmowy multi player ^^

Link to post
Share on other sites

XBOX 360. Łatwy w obsłudze, pad bardzo dobrze trzyma się w ręce i łatwo się nim steruje. Nowe xboxy (np. slim, który podałeś) jest pozbawiony tego czerwonego czegoś (ja mam wersję, w której to występuje, jednak mnie nigdy się to nie zdarzyło). Pierwszy miesiąc w Xbox Live masz darmowy (możesz zrobić sobie maks. 3 darmowe konta). W tym okresie przedłużenie o kolejny miesiąc kosztuje 1zł (tyle przynajmniej kosztowało parę tygodni temu). Łatwa komunikacja (w zestawie powinna być słuchawka z mikrofonem) z przyjaciółmi, rywalizowanie w grach poprzez osiągnięcia i oczywiście najlepsze wspólna gra z nimi, ale to już i tu i tu :)

Jak na razie jestem wiernym fanem xboxa, przynajmniej do nowej generacji i z czystym sumieniem go polecam.

PS. Kinect jest ekstra, zwłaszcza jak zaprosisz znajomych, nie będą się nudzić.

Link to post
Share on other sites

PS. Kinect jest ekstra, zwłaszcza jak zaprosisz znajomych, nie będą się nudzić.

Od tego to ja mam Nintendo Wii :D z czystym sumieniem mogę ją polecić np na party jakieś jak ktoś przyjdzie i podobne te sprawy 8)

 

Więc moja decyzja zapadła kupuję PS3. Mógłbym wsiąść za tą cenę xboxa 360 slim z 250gb dyskiem ale do sony mam większe zaufanie.

 

Pozdro

Edytowane przez Balkon32
Link to post
Share on other sites

Pc spokojnie ci starczy na PC odpalisz gry w 720P i na pewno w rozdziałce lepszej niż konsole np mój komp warty z 600/700zł potrafi osiągnąć poziom PS3 i Xbox nie raz nawet go przewyższyć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...