Skocz do zawartości

Nowa karta do 500zł


Recommended Posts

TEn co teraz masz 480 jest lepszy ale 460? Myślę , że są albo na równi albo amd trochę go wyprzedza. Przynajmniej tak wynika z testów :D Myślę , że czy weźmie 460 czy 6850 to nie pożałuje chyba , że macie racje z tą zasiłką ..

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Widzę, że mój temat stał się dość popularny dzisiaj :) Wracając do tematu to pewnie zmienę ten zasilacz na coś lepszego może jakiegoś chiefteca albo coś z tej półki no i chyba grafikę wybiorę pomiędzy 6790 albo 6850 w zależności od dostępności u mnie w sklepe i od ceny. Co do procka to nie wiem czy jest sens go kręcić bo mam zwykłe chłodzenie od intela a ono już pokazuje 45st. Zaraz zacznie się, że chłodzenie trzeba kupić i załamka :):).

Link to post
Share on other sites

Dobra, trzeba będzie kończyć temat powoli. Zdecyduję się na jedną z trzech kart 6790, 6850 albo gtx460 w zalezności od dostępności w sklepie i oczywiście ceny. Na moje potrzeby w zupełności wystarczy na długi czas. Dzięki wszystkim za podpowiedzi i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

w 1680x1050 na all na max aax8 Crysis, ta sama rozdziałka , Ultra, dx11 i textury Crysis 2 ;)Chłopie, ludzie nie takim sprzęcie grają w na max w takie gry :)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Test platform:

CPU Core i7 2600K

Motherboard ASUS Z68

Memory Chaintech Apogee DDR3-1866 4GB (2GB × 2)

HDD Seagate Seagate Barracuda 7200.12 1TB

VGA Card Shall see article page 52

Audio integrated

Cooler PCCooler

Power CoolerMaster 600W

 

OS Windows 7 Ultimate 64bit

 

na takim konfigu z HD6850 można pograć w BF3

 

natomiast autor tematu ma core 2 duo 2.6GHz czyli maks. HD6770 można dać , choć i tak pod 6770 przydałoby się podkręcić procka chociaż do tych 3.0GHz

 

oczywiście można dać nawet HD6850 i to w wersji Cyclone Power Edition

MSI Radeon HD 6850 Cyclone Power Edition 1GB 256 bit HDMI&DualDVI DisplayPort ( 860 MHz / 4400 MHz ) - 552 pln

 

tylko przy c2d ta karta będzie się marnować

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...