Skocz do zawartości

Mój YouTube sam się zalogował na czyjeś konto?!


Recommended Posts

Właśnie mnie spotkało coś MEGA DZIWNEGO. Wszedłem sobie na YT zeby oglądać filmiki wrzucone przez jednego z benchmarkowiczów. Okno YT pokazało że nie jest zalogowany. Chciałem skomentować filmik i kliknąłem na zaloguj. i zamiast okna logowania od razu pojawiło się że jestem na koncie Kasia00 :o:o:P. ZAMIAST DARODAREDEVIL TO KASIA00 :rotfl::rotfl: W życiu żadna kasia nie siedziala na moim kompie, nie zakladala niczego ani konta na yt, nigdy na takie cos sie nie logowalem wiec jakim czortem nagle mnie zalogowalo jako Kasia00?? :rotfl::rotfl::o normalnie jestem jak na swoim koncie, moge dodac film, ogladac "swoje" ulubione itd :D:) ki :menda: ?? głowy nie dam ale chyba w akademiku raz mi się już to zdarzyło..

 

Tylko jakim cudem YT sam się zalogował na czyjeś konto, skąd ono się u mnie wzięło itd?? :P;) co jest do jasnej ciasnej?? może mi ktoś to wytłumaczyć??

 

NORMALNIE WTF??

 

http://img84.imageshack.us/img84/2002/91501474.th.png

Link to post
Share on other sites

na którymś z topiców seba84_2005 wrzucił swój filmik. Zaciekawiony wszedłem jego kanał i odpaliłem min to: http://www.youtube.com/watch?v=8INkvqHR ... re=channel od poczatku jak przeglądałem jego filmiki i kanał to byłem niezalogowany, mimo że mam ustawione że mam być zalogowany. No i jak chciałem skomentować filmik i kliknąłem na okno komentarzy żeby mnie zalogowało to wyskoczyło że jestem Kasia00 :D

 

EDYTA:

 

to min "mam" w ulubionych "mojego" konta :menda:

 

Link to post
Share on other sites

Tylko jakim cudem YT sam się zalogował na czyjeś konto, skąd ono się u mnie wzięło itd?? :):?: co jest do jasnej ciasnej?? może mi ktoś to wytłumaczyć??

Jesteś na publicznym IP czy współdzielisz z kimś sieć ?

Parę razy miałem podobną sytuację gdy korzystałem z netu w miejscu w którym "na świat" wychodziłem przez NAT'a albo proxy. Podejrzewam że po prostu w tej samej sieci ktoś akurat korzysta z tego samego serwisu i coś się miesza w sesjach :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

nie, nigdy czegoś podobnego nie zakładałem ;) mam na gmailu 4 konta (osobiste i 3 służbowe że tak to ujmę) i żadne z nich nie jest kontem na ktorym zakładałem YT, bo to mam na o2. Jak pisałem w 1 poście - nigdy czegoś takiego nikt nie zakładał na lapku moim :P

 

niestety tak ogólnie to nie łamie ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...