Skocz do zawartości

Raportowanie cheaterów - inicjatywa (MW3)


Recommended Posts

Haha, mówi to człowiek który zagrał w MW2 kilka godzin ;). Bzdury piszesz, aż czytać się tego nie da. Kłócić się nie mam zamiaru, bo już wcześniej pokazałeś jak bardzo "dojrzały" jesteś swoim wiekiem ;). Grałem w CoD'a, kiedy ty jeszcze pod siebie robiłeś i pieluchy musieli ci zmieniać synku. Inteligencją nie grzeszysz, żeby nie powiedzieć gorzej. Dlaczego? Już tłumaczę. Próbujesz mi wmówić to, że niby ja twierdzę że nie widziałem cheatera, lub uważam, że trudno takiego rozpoznać. Gdzie to napisałem mi powiedz? ;) Zacznij grać w CoD'a/BF'a (bo najwidoczniej nie miałeś z żadną z serii styczności czytając te twoje marne wypociny), lub naucz się porządnie grać :).

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

ale 3/4 tych "cziterów" ma na prawde takiego skilla

No bez jaj przecież widać od razu jak ktoś ma aimbota. Trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. Nie możliwe żeby ktoś miał takiego skila żeby dawał same hedy z rewolwera stojąc na drugim końcu mapy nawet nie przycelowujac (a takie coś widziałem dużo razy).

 

 

Następny

http://steamcommunity.com/profiles/76561198028038231/

Link to post
Share on other sites

Myślę, że Pan Dip chciał nam przekazać co innego. W MW2, słowo "cheater" było najzwyczajniej w świecie nadużywane. W mojej (tak sądzę), długiej karierze z ww. tytułem, dobre ~90% tych tzw. "oszustów" grało czysto. Wystarczy, że jesteś znacznie lepszy od innych tj. używasz głowy, masz bardzo dobrą celność i refleks, korzystasz z radaru, zabijasz przez ściany itd. by została do Ciebie przylepiona plakietka hakiera.

 

Zdecydowanie więcej razy trafiłem na zmodyfikowane lobby niż prawdziwych graczy używających aimbotów, wallhacków i innych bzdurnych wspomagaczy (tych było może z kilkunastu).

Link to post
Share on other sites

Tak czy siak, widać, kiedy gra hacker. Jak jedzie za tobą przez ścianę jak na szynach cały czas celując w twoją głowę, to ciekawe, czy cheatuje, nie? ;) Albo jak mu kursor skacze po głowach graczy. ;) Hackerów w MW2 było tylu, że się grać odechciewało. Między innymi dlatego nie kupiłem kolejnych części.

Link to post
Share on other sites

Jak jedzie za tobą przez ścianę jak na szynach cały czas celując w twoją głowę, to ciekawe, czy cheatuje, nie?

Wiadomo ;).

 

Problem jest jednak taki, że należy odróżniać bardzo dobrych graczy od prawdziwych cheaterów, a z tym amatorzy (których przecież pełno) często sobie nie radzą, przez co gra ma taką opinię jaką ma. Ludzie posądzali mnie o haxy setki razy, tak samo setki razy widziałem jak ktoś z mojej drużyny obraża oponenta, gdy ten tak naprawdę grał po prostu lepiej. Doświadczenie nie pozwala mi się zgodzić z wszechobecnym przekonaniem, że MW2 jest opanowane głównie przez oszustów.

Link to post
Share on other sites

Wracaj do domu, dziecko. Mama już czeka z ciepłą kupą na stole.

Bez przesady ale powinieneś dostać już warna ...Hamujcie troche swoje zachowanie bo poleca Bany

Link to post
Share on other sites

CS był fajny 12 lat temu. Teraz jest gó*** i nie ma się co oszukiwać. :)

Skoro jest kupą to jak nazwać resztę fps'ów? Nadal jest to gra najbardziej "competitive" i nie ma za dużej konkurencji.

Temat jest pozbawiony sensu, może część z nich biegała odpalona, ale argument typu "bo ma 40:1" jest niedorzeczny %-)

W CS to zależy gdzie grasz, często na jakimś ffa po kilku minutach masz vota za aima/wh bo jesteś lepszy od innych, ale nie jest to tak nagminne jak w codach.

Niech ktoś zamknie temat i skończmy tą dyskusję.

Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

na jakiej podstawie podajesz linki do czyiś profili masz jakieś dowody na poparcie swojego zdania może dostawałeś baty od nich i uważasz że jadą na dopale

 

jak chces kogos raportowac to miej mocny dowód

 

tu masz prawdziwych cziterów:

GreenEyedDemon

 

profil:http://steamcommunity.com/profiles/76561198019373622

 

Dowód:

 

TM-x22 Mr. Toast

 

profil: http://steamcommunit...561198043667833

 

Dowód:

Link to post
Share on other sites

Mam nagrywać filmiki o każdym cheaterze? Przecież jak koleś daje ci same headshoty przez ścianę to musi mieć jakiś dopalacz. I nie jestem na tyle głupi i wredny aby raportować uczciwych graczy tylko za to że są lepsi ode mnie.

Wklejam tu tylko i wyłącznie profile najwiekszych cheaterów jakich spotkam i są to głównie amiboterzy którzy kompletnie się z tym nie kryją.

 

Wallhack, koleś wcale się nie kryje, zabija przez ściany, krzaki itp

http://steamcommunity.com/profiles/76561198060697951/

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...