Skocz do zawartości

Karta graficzna + zasilacz


Recommended Posts

O matko, co ja czytam... 11 stron spamu, literówek, błędów ortograficznych i Pomorza...

 

W końcu się zgubiłem. Niech autor uporządkuje o co mu właściwie chodzi, co ma, czego szuka i w jakim jest położeniu, oprócz tego, że w ciemnodupiu...

 

PS. Logo nVidii na praktycznie każdej grze? Nie wiem w co Ty grywasz, ja ostatnio widziałem to logo na DoW :)

Link to post
Share on other sites

 

Nic nie kombinuje ale obliczyłem wydatki itp. i wyszło że na karte mogę.. przeznaczyć około 700 no ponad złotych.. Dlaczego tak?? A a no dlarego iż pomyślałem że jeżeli ta karta ma mi starczyć na rok 2 to wole dołożyć i mieć lepszą która starczy mi na więcej.. Przepraszam za spam i niezdecydowanie moje.

 

A więc tak

 

- karta za około 700-750

 

zasilacz za około -200zł

 

oraz procesor za około - 500 zł

 

Czekam na odpowiedzi sugestie . ;].

 

O matko, co ja czytam... 11 stron spamu, literówek, błędów ortograficznych i Pomorza... W końcu się zgubiłem. Niech autor uporządkuje o co mu właściwie chodzi, co ma, czego szuka i w jakim jest położeniu, oprócz tego, że w ciemnodupiu... PS. Logo nVidii na praktycznie każdej grze? Nie wiem w co Ty grywasz, ja ostatnio widziałem to logo na DoW :)

przepraszam za literówki.. i ortografie niestety tak mam ;/.

Edytowane przez krzyhox
Link to post
Share on other sites

650zł można nówkę 6870 od XFX wyrwać na Allegro i jest to cena dobra, ale żadna super okazja... 6850 dostaniesz za stówę mniej.

 

Edit: 560Ti jest nieco słabsza od HD 6950 ale jednak mocniejsza od HD 6870

 

Edytowane przez gtxxor
Link to post
Share on other sites

650zł można nówkę 6870 od XFX wyrwać na Allegro i jest to cena dobra, ale żadna super okazja... 6850 dostaniesz za stówę mniej. Edit: 560Ti jest nieco słabsza od HD 6950 ale jednak mocniejsza od HD 6870

A nie z allegro ? np z patroxa?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...