Skocz do zawartości

kompiuter około 4k z monitorem


Recommended Posts

hej pisze kolejny temat bo nie kupiłem jeszcze kompa bo miałem pilny wydatek i tak potrzebuje kompa za około 4 tyś z monitorem only internet and game czyli bf3 mw3 me3 cena to około 3000tyś plus vat czyli szukam kompa za około 4k i monitor co myślicie o

BENQ G2420HDBL

Link to post
Share on other sites

mam 2 firmy w kaliszu proline i enter w enterze za i5 2500k powiedzieli mi 870zł i chyba w jednym z tych sklepów kupie prawie takie same ceny mają i się pytają i mogą mi zrobić oc od samego początku i to oni by mi to bt składali jeżeli w gre wchodzi kręcenie to nie powyżej 4.8 mi bardzo zależy na tym żeby był jak najtańszy i żeby pochodził z 4 lata nie żebym wymienił coś i żeby pochodził z koledjny rok czyli komputer na +- 4 lata bo jak by to było coś koło 3k to bym se kupił lepszy monitor głośniki mysz i klawiature

Link to post
Share on other sites

Atinox polecił Ci bardzo dobre GPU, nic tylko brać :) Ja na twoim miejscu wolał bym teraz lepszego kompa kupić, a potem dozbierać do monitora. Jedyne co bym zmienił, to może warto kupić WD Black.

Edytowane przez BilliKostnica
Link to post
Share on other sites

kalisz i właśnie wszystko u chłopaków w enterze kupuje

W enterze źle nie jest z tego co słyszałem :) Osobiście tam nic nie kupowałem. Pierwszego kompa brałem w techkomie na częstochowskiej ale widzę już jakiś czas temu gościu albo go przeniósł albo zlikwidował.

Możesz jeszcze brać od chłopaków z proline. Lepiej mi tam zawsze doradzali niż w komputroniku gdzie ostatnio sprzęt kupowałem :)

Link to post
Share on other sites

komputronik w kaliszu ssa przejde sie kiedy do pro line zobaczymy ile oni mi zabulą za złożenie chociaż od zawsze do spraw kompa miałem pogotowie komputerowe miły i kumaty chłopak a powiedz mi z czego masz neta?

Link to post
Share on other sites

Ja tam na neostradę nie narzekam. Co prawda mam tylko 1MB bo u mnie pewnie za dużo by nie poszło ale jest ok. Internetu przez 2 lata nie było może nawet nie 10 razy a jak była awaria to zawsze idzie się dodzwonić i szybko naprawiają.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...