Skocz do zawartości

KOŃCOWY ZESTAW + PYTANIA ( 3000 ZŁ )


Recommended Posts

Porównałem

 

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/AMD_Radeon_HD_7850_i_7870_specyfikacja_kart_graficznych_z_rdzeniem_Pitcairn-38999.html

i

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Radeon_HD_6900_-_informacje_dla_entuzjastow-3508/strona/12491.html

 

 

i wychodzi mi że 6950 będzie mocniejszy od 7870 ( który pewnie będzie droższy )

 

Czy w czymś się pomyliłem , Jeśli nie to chyba niewarto czekać na 7870 ( no chyba że wtedy stanieje 6950 )

 

i ostatecznie część mówi żę lepszy gtx 560 ti a cześć że radek -

 

Moim zdaniem to jeśli gtx 560 ti to tylko 2 gb czy tak?

 

Przepraszam za to że taki uparty i dociekliwy jestem ale to dość droga rzecz i muszę mieć 101% pewności że dokonałem najlepszego wyboru ;P

Link to post
Share on other sites

No i co z tego, że pobiera więcej prądu? Zasilacz wystarczy z palcem w...

 

HD 6950 może i jest leciutko wydajniejszy, ale sporo droższy.

 

Już nie ma co pierdzielić o karcie graficznej, trzeba przejść do reszty zestawu.

Link to post
Share on other sites

Panowie o co chodzi jakie przeplacać ,bierze karte lepszą by mieć wszystkie efekty bajery w grach itd to ja sie pytam jakie przepłacać ,nie uważam też by branie najtańszej karty np firmy pov albo innego shitu bylo sensowne ,opcjonalnie jezeli juz 560ti to wersje 2 gb i tylko taka nie żaden przestarzały shit z 1gb[bF3] na którą to gry już kuleją a co będzie za rok czy 2

Praktycznie zerowa różnica między 1, a 2GB.

Link to post
Share on other sites

Materiał z którego wykonana jest obudowa, mdf- płyta wiórowa. Robi się z tego meble ;) Chodzi o to, że głośniki obudowane mdf-em brzmią lepiej aniżeli te z plastiku. Naturalnie pomijam kwestię różnej jakości elektroniki itd jednak w tym przedziale cenowym jaki podałeś różnic aż takich raczej nie ma, dlatego skłaniałbym się na Twoim miejscu na głośniki w mdf ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...