Skocz do zawartości

Karta graficzna i zaśliacz do 500/530zł


Recommended Posts

Witam

Za jakiś czas zamierzam sobie kupić nową kartę graficzną i dobry zasliacz pod nią jakie polecacie tak do 500zł? Dodam że lepiej by było gdyby miała z 1gb.Oczywiście mogą być używki(dobre).Mam jeszcze jedno pytanie.Otóż mam GT440 i wiem że do mojej płyty głównej da się podpiąć jeszcze 1 karte to czy dało by się np jakiegoś radeona podpiąć i czy wgl zmieni to moc i wydajność i czy do tych 2 kart trzeba będzie kupować jakiś mega zasilacz 800W :D?Również ciekawi mnie to jak będzie się na moim kompie gry takie jak np. BF3 spisywać.

 

spec:

AMD Atholn II x4 3.00ghz

GOODRAM DDR3 2x2024 PC1333

ASROCK N68C-GS

HDD samsung 500GB HD502HJ

 

Ups pomyłka w tytule ma być 530zł :D

Link to post
Share on other sites

Nie no z tym SLI z GT 440 to chyba żartował :) Bo pojedynczy 5770 / 6770 zje to na śniadanie. Poza tym ta płyta nawet wsparcia dla SLI nie posiada. Chodziło raczej o to że GF z Radkiem nie połączysz... więc zwyczajnie sprzedaj co masz i kup sobie jakiegoś HD 5770.

 

Btw 800W to można połączyć 2 szt. HD 7970... do jednej 5770 to wystarczy jakieś dobre 400W.

Link to post
Share on other sites
w środku siedzi słaba konstrukcja od CWT seria DSA na +12V ma 336W

 

do 160 zł lepszym wyborem będzie coś od Seasonica - http://www.morele.net/zasilacz-seasonic-ss400et80-oem-229900/ , lub ew. http://www.morele.net/zasilacz-fortron-fsp500-60apn-244069/

Edytowane przez ken26
Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się czy nie dołożyć troszku kasy i kupić hd6790 lub hd5830.Powiedzcie czy jest sens czy dużo zmieni się wydajność i czy wtedy ten zasilacz Forton FSP500 wystarczy pod nią.

AAA i kogo polecacie z radków mam na myśli

Gigabyte

Asus

MSI

Sapphire

Edytowane przez proshot125
Link to post
Share on other sites

powinieneś za grafę dostać ok 200zł a za zasilacz to nie wiem zależy też jaki to dokładnie model al może koło 60/70 spróbuj opchnąć go jakiemuś koledze

 

jeśli by ci się tak udało to 530+270= 800;

200 zł na pożądany zasilacz i 600 na grafię starczy na HD6850 msi cyclone nawet jeszcze ci coś zostanie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...