Skocz do zawartości

Recommended Posts

A rozważałeś wybór tej karty ? Różnica w wydajności około 10%, w cenie co najmniej 20%. Dodam że po OC 7950 zrównuje się 7970.

 

Ja tam uwazam ze jak cos kupuje to na dłuzej i zeby ta mi wydajnosc na troche dłuzej starczyła.

To kup coś w SLi lub CF, a nie dwa 2*gpu na jednym PCB. Weź 2* 570 i masz GPU, lepsze od 590, która jak już wspominaliśmy ma wiele wad, grzeje się i pobiera całą masę prądu.
Link to post
Share on other sites

@daniel12

Z żywotnością będziesz miał problem przy GTX 590. MSI daje najmocniejsze części i ulepsza PCB przez co karty są długożywotne, ale przy takiej temperaturze za kilka lat karta nawet ta padnie. Nie warto kupować na lata, tylko kupujesz np. HD7970 wyjdzie seria 8 to sprzedajesz trochę taniej, dopłacasz i kupujesz nowszą. Najmądrzejsze wyjście.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jedno mnie ciekawi - o jakiej o rozdziałce tu dyskutujemy - jeżeli o fullHD to gratulacje parcia na gtx590 i pisaniu jaki to gtx580/7950 jest słaby i nie starczy na lata :D

Chcesz kupic dobry sprzęt, wydajny w rozsądnych cenach czy chcesz sprzęt o parametrach +10 do lansu ? Chcesz kupic cos wydajnego i w normalnych cenach i żeby się miło grało pracowało to :

2500K

8GB ramu

SSD 128GB

gtx570 / gtx580 / 7950 / 7970 (każda z tych kart spokojnie wystarczy na conajmniej rok grania na max detalach w fullHD)

:>

Link to post
Share on other sites

<p>tak jak mówisz żeby się dobrze grało i pracował na takiej jednostce mi zależy i nie mam zamiaru kupować gtx 590</p>

<h3 class="row2">

<span class="author vcard"><a class="url fn ___hover___member _hoversetup" href="../../user/63962-stelek/" id="anonymous_element_16" title="">stelek</a></span></h3>

 

 

w przszłość bym dokupił dysk ssd

Link to post
Share on other sites

poczekam jak bedą tańsze

Możesz długo czekać - ja tak czekam od momentu wyjścia pierwszych SSDków - obecnie ceny spadły od tamtej pory, zamiast 40GB w tej cenie jest już 128GB. Martwi mnie inna rzecz - SSD są już trochę czasu na rynku, a nadal są to najczęściej serwisowane części. Na 3 zakupione OCZy jeden działał jak należy. Siedzę w temacie na bieżąco i na tą chwile, tylko Cruciale m4 wydają się dobrym zakupem. Crucial jako jedyny nie leje na swoich klientów, wprowadza cały czas update softwaru (działający!) i jawnie przyznaje się do tego że cos tam jest sknocone. Dla przykładu taki OCZ leje na to z góry, wprowadza updaty które nie działają jak należy, do dziś nie uporali się z wysoką awaryjnością, a jedyne czym nadrabiają to cena i szybkość działania. Ja tam wolę "pewniaka" od Cruciala i szerokim łukiem omijam wszystko co jest na Sandforce.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...