Skocz do zawartości

htc mozart, lg swift7...


Recommended Posts

Cześć wszystkim. Nadchodzi czas przedłużenia umowy w play, moją uwagę przykuły htc mozart i lg swift 7. Zależy mi na szybkości działania systemu jak i internetu (flash nie jest warunkiem koniecznym), muzyce, dobrym wykonaniu. Z niecierpliwością czekam na wasze opinie i liczę na pomoc. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

jeżeli coś na wp to właściwie powiem ci że wybierz to co ci się bardziej podoba bo wszystkie windowsphony pierwszej generacji są praktycznie identyczne ( osobiscie wziąłbym lg bo jest tańszy i łatwiejszy do złamania). Polecam ci też Samsunga i8350 jeżeli masz takiego do wyboru, ja dziś go zakupiłem, poprostu podoba mi si ten nowy windows (to niezbyt popularny pogląd ale poprostu mnie zauroczył swoim minimalizmem i szybkoscią działania). W tym samsungu masz procek 1,4 ghz, czesciowo metalową obudowe, amoleda.

Jezeli chodzi o androidy to tak jak polecił kolega wyżej: lg p990 bedzie tez bardzo dobrym wyborem, mozesz jeszcze wziac pod uwage SE Xperie neo V, Samsunga galaxy S, galaxy S+, lg p920. No to chyba tyle.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Samsungi niestety play zbyt wysoko sobie ceni. Zastanawiam się jak bardzo odstaje od nich lg swift black? Od razu może wspomnę, że interesuje mnie oferta replay all inclusive max 85 i za telefon nie mam zamiaru dać więcej niż 400zł.

Link to post
Share on other sites

Jak Ci zależy na muzyce, LG Swift 7 od razu sobie odpuść. Telefon ma obcięte basy i nawet na dobrych słuchawkach brzmi prawie jak mono. O ile nie przeszkadzają Ci wszelakie wady Windows 7 i brak wielu przydatnych funkcji (które konkurencja ma od dawien dawna), to Mozart będzie dobrym wyborem. Interfejs WP7 jest bardzo udany, system sprawia wrażenie szybkiego.

 

Oczywiście jeżeli bierzesz pod uwagę LG Swift Black, to będzie to zdecydowanie najlepszy wybór. Muzycznie też kiepskawo, ale pod każdym innym względem telefon jest rewelacyjny. Sam zastanawiam się nad jego kupnem przy przedłużaniu umowy.

Edytowane przez Cyr4x
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeżeli zależy CVi na muzyce, to jednymi z lepszych są HTC, jeżeli na wszelkich gadżetach, to SAMSUNG jest zdecydowanie pionierem, jeżeli na solidnej konstrukcji, szybkim działaniu to zdecydowanie NOKIA, jeżeli zaś na 'tańszym' gadżeciarskim telefonie, z gorszą obydową to bierz Sony Ericsson (niedłygo tylko SONY). Jeżeli zaś chcesz mieć gadżeciarski telefon z wieeeelooooma aplikacjami to bierz iPhona. To proste!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...