Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Najładniejsza gra?


Recommended Posts

No i zależy oczywiście jaką maszyną się leci :P. Jest też pewien bonus z samolotem pasażerskim ale to se sam zobaczysz bo moje zdziwienie było ogromne kiedy przelatywałem, nad ''pewną'' wyspą :D Ogólnie świat Just Cause 2 jest PRZEOGROMNY. Tyle mogę powiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Chętnie bym się w to pobawił :P Jest już taki projekt http://www.crydev.net/viewtopic.php?f=308&t=82151...

Byłaby konkurencja ;) A co do tej mapy to jeszcze muszę ją dopracować, oświetlenie(nie jest jakieś szczególnie ładne) , alementy( to i owo musze usunąć i dodać, może wymienie też trawę), AI przeciwników(padają po kilku strzałach, mają słabą reakcję) itp. ;)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

no bo szukam gier z naprawdę otwartym światem żeby udowodnić mojemu ojcu że gry potrafią być ogromne ;D

ej, ej, ej a pamiętacie jeszcze gry z niewidzialnymi ścianami, albo jak się wypływało za daleko to zjadały Waszych bohaterów rekiny? Jeśli pamiętacie te sytuacje, zaplusujcie tego posta, pokażmy że pamiętamy [*]

 

:)

 

a pamiętacie mapkę w Morrowindzie? Jak na tamte czasy to był wypas dopiero!...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up Zobaczy się w poniedziałek, może coś oficjalnego w końcu pokażą.

 

Obejrzyjcie sobie nowy trailer MOH'a w 1080p i na pełnym ekranie.

Grafika jest super, najlepiej to widać na samym początku jak kamera jest przy twarzy tego kolesia co jak Price wygląda :D

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ciekawe kiedy trailery będą wyglądać tak jak prawdziwy świat :wariat: :wariat: :wariat:

 

Daje 15-20 lat, że po takim okresie grafika w grach będzie wyglądać jak prawdziwy świat (czyt. tak jak my go widzimy własnymi oczami). %-) %-)

Link to post
Share on other sites

Obejrzyjcie sobie nowy trailer MOH'a w 1080p i na pełnym ekranie.

ja jak widziłem tego najowszego z dostępnych Medal of Honor i widziałem fizykę gry (rozpędzasz się autem w gościa- auto staje, tak jak gdyby nigdy nic), IMO w Maluchu Racer była lepsza fizyka gry :)

Edytowane przez wodzu88
Link to post
Share on other sites

<p style="text-align: left; ">ooo przypomniało w Crysisie 1 i w Far Cry'u lubiłem tak robić. Rozpędzasz się autem w gości, wysiadasz , auto najpierw i pozamiata przeciwników a później zderza się budynkiem i bum;)</p>

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...