Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Najładniejsza gra?


Recommended Posts

A mogą ze mną się wszyscy nie zgodzić ale dla mnie najprzyjemniejszą i najfajniejszą oprawę graficzną miał borderlands 2 :) Mi nie trzeba efektów, fotorealizmu, silenia się na wszystko naj naj, ładny cel-shading, bardzo przyjemna "kreska" którą było rysowane, kolorowo, bajkowo i estetycznie, wiem że to bieda technologiczna w porównaniu do wielu gier, ale dla mnie walor artystyczny się liczy najbardziej i najfajniej ze wszystkich gier mi się właśnie patrzyło na bordera, a że temat brzmi najładniejsza a nie najbardziej odpicowana graficznie, to i borderlands 2 pasuje :) Zaraz potem jednak chyba wymaxowany crysis warhead, jednak przywiązanie wagi do szczegółów powalało i żadna gra później aż tak nie była odpimpowana, a to ślady zostawiane na mokrym piasku, a to tęcza robiąca się nad wodospadzikiem, a to efekty śnieżne takie że można było zamarznąć przed komputerem, no tylko niestety modele budynków i elementów otoczenia były kwadratowe no ale cóż, przynajmniej wszystko co było na mapie dało się rozwalić :D

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja stawiam na wiedźmina 3, zwłaszcza po updejtach wszystkich i widząc jak ta gra wygląda teraz, tekstury tak ostre i dopracowane że aż nie do wiary, wystarczy spojrzeć na zbroje czy materiały różne i to również u NPC arcydzieła, do tego wygląd przyrody, oświetlenie, design wnętrz i lokacji. Efekty cząsteczkowe, odłamki z petard, wszelkie czary i efekty, całokształt mi do tej pory zapiera dech i chyba nie widziałem ładniejszej gry niż wiedźmin 3, ogólnie ogrom pracy i dopieszczenie tego świata, nawet na różnych zadupiach gdzie stoi jedna stara chata nie trafimy na zrobione na odwal się obiekty czy przedmioty, dlatego dla mnie W3 to najładniejsza jak do tej pory gra ever. Jedyne ale to to że się powtarzają modele twarzy dość często u NPC, ale przy tak kolosalnym świecie to było raczej nie do uniknięcia, wiecie nie sztuka jest zrobić liniowy FPS z kozacką grafiką jak crysis3, ale zrobić tak rozbudowany Sandbox na takim poziomie to do tej pory dla mnie redzi są ekipą nie z tej ziemi, wystarczy spojrzeć jak przy W3 biednie prezentują się sandboxy od bethesdy itp. Albo gry Ubi, przecież AC czy FC też nie mają do wieśka startu, a przy tym jak są kulawo zoptymalizowane.

Druga gra która mnie tak urzekła wizualnie, i tu pewnie będziecie się śmiać, to Dying light, ale po prostu deszczowe noce to dla mnie arcydzieło i nie widziałem lepiej oddanej nocy ani burzy w grach. To trzeba po prostu zobaczyć :D

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja stawiam na wiedźmina 3, zwłaszcza po updejtach wszystkich i widząc jak ta gra wygląda teraz, tekstury tak ostre i dopracowane że aż nie do wiary, wystarczy spojrzeć na zbroje czy materiały różne i to również u NPC arcydzieła, do tego wygląd przyrody, oświetlenie, design wnętrz i lokacji. Efekty cząsteczkowe, odłamki z petard, wszelkie czary i efekty, całokształt mi do tej pory zapiera dech i chyba nie widziałem ładniejszej gry niż wiedźmin 3, ogólnie ogrom pracy i dopieszczenie tego świata, nawet na różnych zadupiach gdzie stoi jedna stara chata nie trafimy na zrobione na odwal się obiekty czy przedmioty, dlatego dla mnie W3 to najładniejsza jak do tej pory gra ever. Jedyne ale to to że się powtarzają modele twarzy dość często u NPC, ale przy tak kolosalnym świecie to było raczej nie do uniknięcia, wiecie nie sztuka jest zrobić liniowy FPS z kozacką grafiką jak crysis3, ale zrobić tak rozbudowany Sandbox na takim poziomie to do tej pory dla mnie redzi są ekipą nie z tej ziemi, wystarczy spojrzeć jak przy W3 biednie prezentują się sandboxy od bethesdy itp. Albo gry Ubi, przecież AC czy FC też nie mają do wieśka startu, a przy tym jak są kulawo zoptymalizowane.

Druga gra która mnie tak urzekła wizualnie, i tu pewnie będziecie się śmiać, to Dying light, ale po prostu deszczowe noce to dla mnie arcydzieło i nie widziałem lepiej oddanej nocy ani burzy w grach. To trzeba po prostu zobaczyć :D

Z RPGów to na pewno Wiedźmin 3, ale dodam, że również przepięknie jest w Skyrimie na modzie RealVision ENB :P A z FPSów to zdecydowanie najlepszą grafikę ma Star Wars: Battlefront.

Link to post
Share on other sites

No ja bym nie powiedział że Far Cry 4 nie ma startu do Wiedźmina 3. Far Cry 4 jako sandbox oferuje bardzo duży świat zaś grafika w nim jest iście przepiękna i świetnie dopracowana jak na FPS... Far Cry 4 przemierzyłem wzdłuż i wszerz i widoki oraz przyroda zapierają dech w piersiach. Wiem co mówię.

 

Nie mniej należy się cieszyć że Polska ma grę która stanowi graficznie absolutny top na świecie. Nie jestem fanem gatunku i nie mam doświadczenia w grach typu Wiedźmin co nie zmienia faktu że zagrałem, połaziłem, obejżałem co nieco i muszę przyznać że wygląda to wręcz wzorowo :-)

Edytowane przez Warren1987
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja w tym temacie może nie ambitnie, trochę z innej beczki, ale jak dla mnie najładniejsze gry to te z cyklu seek & hide, szczególnie o tematyce fantasy, baśni lub horror. Klimatyczne, graficznie no po prostu ładne:-) bardzo. Ja wiem, mało ambitne obrazki dla dzieci, ale mam do nich słabość generalnie...

Moja córka gra teraz w Christmas - Puss in Boots i muszę napisać, że też oko się na niej zawiesza:-)

 http://x4.static-chomikuj.pl/res/99a19ffb28.png

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Pora do okulisty :x

 

Kilka godzinek zagranych w Wiedźmina 3 i szczerze doceniam kunszt Polaków. Wiedźmin 3 wygląda obłędnie, grafika jest wypieszczona do granic możliwości, widać ogrom pracy i talentu w tym aspekcie gry ;-) O pozostałych nie trzeba nawet wspominać ;-)

Edytowane przez Warren1987
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...