Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Najładniejsza gra?


Recommended Posts

Najładniejszą grą będzie Wiedźmin 3 i koniec. Jak oglądało się trailer z E3, to szczęka na biurku leżała. Plastikowy, a mimo to obecnie najładniejszy Crysis 3, przy Wiedźminie 3 jest tym, czym Wiedźmin 1 przy Wiedźminie 2.

 

A co do BF'a 3, to nawet ujdzie, ale nasycenie barw w BF4 jest tak mocne, ża się człowiekowi rzygać chce.

Edytowane przez Gwynbleidd
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up, zgadzam się w 100%. choć Crysis 3 nie jest jak Wiesiek 1 do Wieśka 2 :P BF4 to jeszcze alfa, takze może się pozmieniać.

 

I jeszcze weź pod uwagę że Wiedźmin to RPG, gdzie świat jest ogromny, w porównaniu do Crysisa :D

Link to post
Share on other sites

Powiedz to 1. Crysis'owi, który ma najbardziej rzeczywiste oświetlenie ze wszystkich gier, jakie wyszły i wyjdą. Jedyne, co może pobić to oświetlenie to Wiesław 3. Aż strach pomyśleć, jak Crytek wykastrował CryEngine 2 przed premierą Crysis'a. Pamiętacie materiał z 2006 roku, który do chwili obecnej bije obecnie wszystko.

 

Nie bez powodu dałem 51s. Tutaj widać, że tutaj WSZYSTKO rzuca swój cień, a nie jak w finalnej wersji Crysis'a. Fotorealizm psuje za niebieskie barwy po prawej stronie, słaby wybuch oraz dorysowywująca się część modelu 3D drzewa w 1:02, ale musieli to jakoś odchudzić, aby to wyrenderować na ówczesnych kartach. Wyobraźcie sobie, jakie ty by miało wymagania, jakby LOD tak jak w finalnym Crysis'ie niemal nie istniał, oraz te jeszcze lepsze oświetlenie. Mój 680 miałby pokaz slajdów.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites
ale musieli to jakoś odchudzić, aby to wyrenderować na ówczesnych kartach

 

 

Sądzę że współczesne rozwiązania miałyby podobne problemy, jeśli by tylko dodać pare nowych efektów :D

 

Oby tylko Wiedźmin nie zawiódł, choć CDP raczej nie chciało by graczy w ciula zrobić :D

Edytowane przez JacobX14
Link to post
Share on other sites

Chciałoby się pisze. Szesnastolatek a pisze jak gimbus :P  (1. liceum to nie tak dużo starszy)

 

 

Sądzę że współczesne rozwiązania miałyby podobne problemy, jeśli by tylko dodać pare nowych efektów :D

Współczesne rozwiązania ma Crysis 3, który fakt jest bardzo dobrze zoptymalizowaną grą, to jednak cholernie dobre cienie, wybuchy, materiały, skóra, animacja, a gra chodzi płynnie.

Oświetlenie ma takie, że otoczenie wygląda trochę plastikowo, ale to trzeba przeboleć. Do fotorealizmu CryEngine 2 brakuje.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Plastik Fantastik, co do Crysisa 2, fajny był tzn. na swój sposób, to był jakby prolog to trzeciej części xD, trochę żmudny, ale po którymś przejściu tej gry, odkryłem przejścia których nigdy na oczy nie widziałem ;p

Link to post
Share on other sites

Niektóre lokacje nie były plastikowe, mega wrażenie zrobiła na mnie misja w tym labolatorium, gdzie wszystko wokoło było szklane :3

Gra nie jest najgorsza, ale widać że seria lekko zboczyła na pokaz mocy silnika, niż na fabułę :/

Link to post
Share on other sites

Bullshit. Trzecia część pod względem fabuły jest najlepsza z serii. Bije jedynkę i Warhead'a.

Zrobili bardzo dobrą i zarazem najładniejszą grę, w czym problem? Fakt, że masa gimbusików hejci ogólnie serię Crysis'a, bo na ich kompach tylko Minegówno pójdzie, nie zmiania to faktu, że gra ma bardzo dobry gameplay, lokacje, fabułę i to, co od drugiej serii jest wspaniałe: soundtrack.

Link to post
Share on other sites

Nudna nie jest, ale kto co woli. Latanie po prawdziwej jungli było bardziej interesujące, jeszcze przy okazji mogłem się zatrzymać w jakimś domku, aby go rozwalać na kilka różnych sposobów :3

 

Ale sprzeczanie się w której części była lepsza fabuła, to walka gustów, każdy woli co innego :)

 

@Edit, nie ma co spinać, bo i tak każdy wie że fabularnie najlepsze są RPG, Wiedźmin <3 Gothic <3 TES <3

Edytowane przez JacobX14
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...