Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Najładniejsza gra?


Recommended Posts

Gość JonathanArcherPL
Eee... to obniż detale... szczególnie cieniowanie + cienie na średnie i obiekty i będzie git :)

nie cierpię obniżać detali xD, dlatego wolę w to nie grać :P

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Uświadczysz tylko musisz wiedzieć na co zwrócić uwagę :D

Uwierz mi sprawdzałem na screenach milion razy, jedynie przy obiektach high na very high zobaczysz (drzewa, odległość rysowania itd.) To są tak kosmetyczne zmiany że nie warto nawet się na to rzucać. No i woda High (nie rzuca refleksów na przedmioty/roślinność/mury) a na Very High tak.

 

To jest sweetfx do tej gry?

Do Gunslinger'a ? Jest.

 

http://gsngaming.com/topic/9747-call-of-juarez-gunslinger-sweetfx-v14/

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Najładniejsza w 2013 roku w jaką grałem to Bio Shock 3 a najbardziej zaawansowana technicznie to Crysis3 i Metro Last Light.

 

Co to jest ten SweetFX w necie pisze że to od modyfikowania post processingu a ja tego efektu nieznosze więc to chyba nie dlamnie.

Może ktoś mi napisze dokładniej co to jest:)



http://forum.pclab.pl/topic/826181-SweetFX-modyfikowanie-efekt%C3%B3w-Post-Processu-w-grach/

Znalazłem opis ale może jest jakaś nowsza wersja tego modyfikatora.



1,4 to najnowsza tak?



Szkoda że to działa tylko w jedną stronę ja bym wolał żeby wszystko bardziej robiło się wyblakłe a nie kolorowe bo tak realistyczniej wygląda i bardziej pasuje do tego co widac za oknem, taka przekolorowana grafika wygląda tylko gorzej, chociaż w tym skyrimie nawet to wyszło.

Link to post
Share on other sites

Myślę że Gran Turismo 5 ma b.ładne tekstury, tylko jest ograniczone przez starawe już PS3 i ten brak AA :(...

Z gier na PC to mocno zmodyfikowane GTA 4 cieszy oko, tylko trzeba pamiętać o wgraniu też nowych tekstur bo te zwykłe niemodyfikowane kuleją...

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

Myślę że Gran Turismo 5 ma b.ładne tekstury, tylko jest ograniczone przez starawe już PS3 i ten brak AA :(...

Z gier na PC to mocno zmodyfikowane GTA 4 cieszy oko, tylko trzeba pamiętać o wgraniu też nowych tekstur bo te zwykłe niemodyfikowane kuleją...

Jaki konkretnie mod do gta4 polecasz i jaką paczkę tekstur.? Bardzo wymagania rosną ? ;d

Link to post
Share on other sites

Jaki konkretnie mod do gta4 polecasz i jaką paczkę tekstur.? Bardzo wymagania rosną ? ;d

To kwestia gustu ale łap linka: gtainside.com  tam są wszystkie mody aut i graficzne (ENB) też są na pewno tekstury.

Jak coś zawsze możesz poszukać na You tube gta 4 enb, lub gta 4 photorealistic.

Grać się da w 1080p wszystko max i sporo modów dziabie na 7950 i X6 1090t z tego co pamiętam...

Odnośnie modów to linków nie podam bo sam mam ich sporo wgranych.

Jeszcze jak coś obczaj ICE enhancer, realizm IV, oraz program do zarządzania spawnem aut itp...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak to nie pomógł? Dał linka i opisał czego masz szukać. Sam mu dam plusa. Po za tym: bez obrazy ale google nie boli. Wpisz sb "iCEchancer GTA IV" oraz "texture pack GTA IV"

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites

Nie rozumiesz. Modów enb czy icehancer to jest z 70 na tej stronce. a nie 1 sztuka. Chodzilo mi o konkretnego moda, sprawdzonego etc bo sam juz kilka obleciałem i wiekszych efektow nie dawaly procz podbiccia mocno wymagan.

Gratulacje za plusowanie bez powodu.

Jak pytasz kogoś jaki kupićrower to odpowiedź firmy Wheeler/Geant cię satysfakcjonuje?

 

EOT

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Tylko kup kartę NV, bo na AMD nie odpalisz wszystkich efektów, twórcy zapowiadają, że gra będzie nafaszerowana efektami PhysX.

Na razie mam GTX460 1GB SOC i do wszystkiego mi wystarcza, może drugą z tej serii do SLI? Może...
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...