Skocz do zawartości

Gtx 560 Ti - Jaka firma i która najbardziej opłacalna.


Recommended Posts

480? No nie wiem, na ilość cyferek przed literką "W" na zasilaczu pewnie zostałbym powieszony. Jeśli chodzi o samą gtx 560 ti MSI i Gigabyte, ale z tym drugim to kłopotów nie mało. Piszczące kondensatory, uwalone karty, słaby support. Dlatego TFII albo Hawk. Ale po raz X napiszę " Podaj resztę sprzętu"

Link to post
Share on other sites

Płyta główna

*MSI P67A-GD65

 

Procesor

*Intel Core i5 2500K

 

Karta graficzna

*GTX 560 Ti

 

Zasilacz

*XFX Core 550W

 

Obudowa

*Brutus 410 Czarna

 

Dysk

*Seagate Barracuda 7200 500GB

 

Ram

*Goodram DDR3 2x4 GB

 

Co do sprzętu to wszystko planuje dopiero składać.

Jak będzie potrzeba innego zasilacza to jak najbardziej mogę przemyśleć propozycje.

Link to post
Share on other sites

Hehe, jak Sony mówi, jeśli do 900pln to bym się pokusił na gtx480, karta jest wciąż bardzo mocna, a ta cała histeria z temeraturą jest lekko przesadzona, nikt w furmarki nie gra. W dobrej budzie karta ma normalne 80-85 stopni podobnie do referenta gtx580. Miałem chwilę referenta gtx580 i nie umarłem z przegrzania :D Do tego bym polecił jakiś markowy zasilacz 620w i będzie git. Jeśli nie to gtx560ti też będzie dobry, tak jak koledzy mówia, Gigabyte, MSi lub Asus. Zależy od konkretnego modelu i ceny.

Link to post
Share on other sites

Płyta główna *MSI P67A-GD65 Procesor *Intel Core i5 2500K Karta graficzna *GTX 560 Ti Zasilacz *XFX Core 550W Obudowa *Brutus 410 Czarna Dysk *Seagate Barracuda 7200 500GB Ram *Goodram DDR3 2x4 GB Co do sprzętu to wszystko planuje dopiero składać. Jak będzie potrzeba innego zasilacza to jak najbardziej mogę przemyśleć propozycje.

Mam praktycznie taką samą konfigurację.

Karta: Asus GeForce GTX 560 Ti DCII TOP 1GB DDR5

Nie mam żadnych zastrzeżeń, katuję ją od 3 miesięcy codziennie w BF3 na Ultra. (1280x1024) , ustawiłem chłodzenie (prędkość wiatraków) idle -15% , stress - od 50stC 40-50%. Co ciekawe bardziej ją rozgrzewa Alan Wake ( dx9c ustawienia max) 64 stC ,niż BF3 62 stC (dx11).

Link to post
Share on other sites

Gdybyś mógł dopłacić 30 zł, bierz MSI GTX560Ti Hawk. Mam taką i w grach sprawuje się świetnie. Wcale nie żałuję, że ją kupiłem, Wiedźmin 2 na ultra w FullHD bez żadnej ścinki, cały czas 60FPS.

Ta jest najlepsza, warte świeczki są tylko wersje 2GB od MSI(Twin Frozr II) oraz Asus'owskie (DirectCu II), ale i tak lepszy jest Hawk :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...