Skocz do zawartości

LA noire, wymagania sprzętowe WTF


Recommended Posts

Witam. Zainteresowałem się ostatnio grą LA Noire, ale trochę zbaraniałem jak zobaczyłem wymagania sprzętowe (chodzi o zalecane). Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w zalecanych grafika jest podana jako geforce GTX 580 / Radeon 6850?.. Przecież GTX 580 to mniej więcej 2 Radeony 6859 w crossfire...

 

I co to za parodia w ogóle, żeby konwersja z konsoli miała takie wymagania?

Link to post
Share on other sites

Bo pewnie pisał to jakis Cep z marketingu zapewne bedzie miec duzo słabsze sprawdz jaki silnik ma ta gra i porownaj wymagania gier ktore maja ten sam silnik i niezbyt odległa date wydania :) i pamietaj zelazna zasade pojdzie ci Crisis pojdzie i wszystko

Link to post
Share on other sites

Operating System: Windows 7 / Windows Vista Service Pack 1 / Windows XP Service Pack 3 / OnLive® for PC or Mac

 

Processor: Intel Dual Core 2.2GHz to Quad Core 3.2GHz / AMD Dual Core 2.4Ghz to Quad Core 3.2Ghz

RAM: 2GB to 8GB

 

Hard drive space: 16GB

 

Video Card: NVIDIA GeForce® 8600 GT 512MB to NVIDIA GeForce® GTX 580 1536MB / Radeon HD 3000 512MB to Radeon HD 6850 1024MB

 

Sound Card: 100% DirectX 9 Compatible

 

DVD Drive

 

Z oficjalnej strony L.A. Noire. KLIK

Wygląda to jak np:

Karta graficzna: ...8600 GT 512MB do ... GTX 580

8600GT to takie minimum, a GTX 580 to takie maksimum, jak wymagania minimalne i zalecane.

Edytowane przez Ladros
Link to post
Share on other sites

Crysis był niby zwalony,ale naprawde ładnie wyglądał,zrobił fajne zamieszanie i ba dalej w niektórych aspektach jest niepobity

 

Wymaganiami LA sie nie przejmuj tzn najwyżej zmniejszysz AA czy inne pierdołki,ale to chyba nie jest powód do nie kupienia gry?

 

No chyba ,że jesteś kolejnym maniakiem 60FPS+ ;)

Link to post
Share on other sites

Bez nadzieja zapowiadało się coś znacznie lepszego od Mafii 2, czytałem później recenzję w CD Action, masakra z wymaganiami to w kosmos, a sama gra porażka (szczególnie te puste miasto).

Link to post
Share on other sites

Jakby nie patrzeć to port z konsoli. A wiadomo jak to z portami jest :/ Kumpel gra na podobnym sprzęcie, który posiadam obecnie co można oczywiście sprawdzić w profilu i nie narzeka. Mimika twarzy podobno jest świetna ale fizyka pojazdów już kiepska. Ale gra go dość zassała także raczej nie jest zła.

Link to post
Share on other sites

Ja mam tą samą kartę tylko słabszy procek. Jak to u Ciebie wygląda mniej więcej z fpsami?

Kurcze. Nie zaglądałem tu po tym jak napisałem. Sprawdzę Ci frapsem wieczorem jak chcesz nadal. Gra chodzi idealnie płynnie na max/full HD. Dostała tylko raz koszmarnego dropu FPSów ---> w głównym archiwum policji (ten wieżowiec gdzie się na żyrandol włazi). Tam zaczęła straaaaaasznie klatkować.
Link to post
Share on other sites

No chyba ,że jesteś kolejnym maniakiem 60FPS+ ;)

Gra ma limit do 30FPS, a po odblokowaniu jego 6870 nie daje rady utrzymać 60FPS.

Ale z limitem to nigdy nie ma spadków spowodowanych brakiem mocy na karcie - gdy doczytuje tekstury a potrafi to zrobić w nieoczekiwanym momencie to wtedy FPSy spadają niemiłosiernie.

Wyszedł patch dodający DX11, nie testowałem jeszcze.

 

A te wymagania to dość oczywiste, bo przecież nV ma te swoje 3D Vision bo ładnie dopłaca twórcom gier, a AMD robi nic i tego nie ma ;)

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

No fakt bo chyba żadna gra nie ma tak spierdolonego kodu jak crysis.

E tam.... metro 2033 ma większe wymagania, a grafika na moje oko jest gorsza od crysisa, tylko że w metro inny świat, ale i tak nie wiem czemu ma takie wymagania ;/

 

ps. żeby nie zakładać nowego tematu. Jak gpu obsługuje DX11 i jakaś gra też, to automatycznie DX11 się włącza ? Jak tak to da się jakoś go wyłaczyć ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...