Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka krotka pilka ja podam kilka tel a wy podacie argumenty za i przeciw i pomozecie w wyborze :) Tel chce glownie do smsów i buszowania po internecie moze od czasu do czasu przyciac w jakas glupawa gierke a i fajnie jakby byl pojemny nie zacinal (bd do wyboru smartphon'y :P ) i ostatnia rzecz zeby wejscie do sluchawek bylo uniwersalne :)

oto moje typy i odrazu mowie nie chce postow dozbieraj 100 200 zl i kup lepszy itp itd bla bla bla nie chce tel na dlugie lata co 2 lata wymieniam takze nie szukam jakis extra za 1000-2000 :P

Nokia 500

Samsung Galaxy 551 lub 533 nie wiem czym sie roznia ale obydwa mi sie podobaja bo maja qwerty :P

i moze w porywach Nokia C-3 choc wizualnie mi sie nie podoba no ale ma to qwerty na ktorym nie ukrywam troche mi zalezy

 

takze wybierzcie ktorys z tych a jesli w cenie tych ktore podalem sa jakies lepsze to mowcie :)

Link to post
Share on other sites

ZTE blade, Samsung galaxy Gio, używany galaxy Ace ( jezeli ci sie uda go kupić to jest to najlepsza opcja), uzywany HTC wildire S. No i chyba to by było tyle, teraz rozpiska rankingowa:

1. Galaxy Ace- mocny procesor i ogolnie szybki telefon, w tej cenie nie można mu nic zarzucić.

2. Wildfire S- bardz dobry sot od Htc, troche wolniejszy od Ace ae tragedii nie ma, dobrze wygonany ale mały ( może to być wada lub zaleta zalezy czego oczekujesz )

3. ZTE blade- telefon super opłacalny jeżeli chcesz sie bawić w zmiany romów ( to naprawde proste) można go zamienić kilkoma kliknięciami w super maszynke za malutkie pieniądze. Wadą może być wygląd i jednak jakościowo nie jest to HTC ( choć tragedii nie ma)

4. Samsung Gio- najgorszy z podanej czwórki chociaz i tak lepszy od każdego podanego przez Ciebie telefonu, no cóż, typowy budzetowy android, nie ma sie co rozpisywać :D

Link to post
Share on other sites

hmmm wszystko pieknie z tym ze ja nie kupuje tego telefonu na allegro tylko wymiane mam w orange i akurat tych mi nie proponuja :/ i jakos nie chce doplacac 500 zl za Ace skoro moge miec te ktore wymienilem sa za 1 zl ale zapytam potarguje sie moze cos uda mi sie wskorac :D a powiedz z tych ktore wymienilem jaki bys wybral? :P

Link to post
Share on other sites

a jak na tle telefonow ktore wymieniliscie wypada Xperia neoV?zadzwonie i zapytam w jakiej cenie zaoferuja mi te telefony ktore wymieniliscie :) ocencie jeszcze tylko ta neoV bo jestem ciekaw czy daje rade z tymi ktore wy wymieniliscie :P i to by bylo na tyle dzieki wielkie za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

/offtop

 

Cześć,

w Orange jest katastrofa, chciałem XPRERIA Neo V wziąć w pakiecie Mix 39,99 i kazali sobie płacić 500+ zł ;D, za 5 lat stażu dostałem 12 min gratis a telefony porażka...wybrałem X8 fajny telefon, ale mały niesmak ;). Następnym razem wybiorę ofertę poprzez stronę, salony odradzam;p

 

/on

Co do samego telefonu NeoV bardzo ciekawie wypada...

Link to post
Share on other sites

no do neo V musialbym doplacic 300 zl :P iCudi a ja wlasnie bardziej sie obawiam brania przez konsultanta bo nie wiem jak jest w orange ale w T-mobile moj tata wzial przez konsultanta a nie w salonie i najzwyczjniej w swiecie wcisneli mu zepsutego :| dobra chlopaki dziekie wielkie za pomoc :) nie liczylem ze spotkam sie z tak szybkimi i soczystymi odpowiedziami z waszej strony bo co 2 temat o smartphonach tego typu dzieki za poswiecenie czasu :) jesli mam byc szczery to chyba nie wybiore zadnej z waszej opcji ale odp jest prosta kase poprostu wydaje na cos innego i nie dam rady teraz dolozyc do zadnej opcji ktora wymieniliscie ale przy kolejnej wymianie telefonu znowu zaloze temat i wtedy napewno wybiore cos ciekawego ... gdyby nie wydatki to moja lista telefonow ktora napisalem w pierwszym poscie zmienila by sie na

Galaxy Ace

Neo V

Xperia X8

ale spokojnie rok max 2 bo zazwyczaj w takim czasie rozwalam doszczetnie telefon bd wymienial i wtedy kasy nie bede szczedzil i bd jak zawsze liczyl na wasz pomoc w wyborze :)

:zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...