Skocz do zawartości

Problem z Crossfire HD 2600xt GDDR4


Recommended Posts

Mam problem z tymi dwoma kartami.

 

Miałem sterki Ati Catalyst 9.5 Wszyskto było dobrze Fallout 3 na Full HD chodził bez problemu tak samo GRAW 2, a także Prostreet.

Wczoraj wgrałem Ati Catalyst 9.9 (Sterki niby miał dźwignąć dzaiałanie CF o nawet kilkadziesiąt %). Włączam F3 a tu 11 klatek, tak samo GRAW 2 i NFSPS.

 

Zmieniałem rozdzielczości i co najciekawsze obojętnie czy jest to rozdzielczosc 1280x720 czy 1440x900 czy 1776x1000 czy 1920x1200 AAx4 czy NOAA zawsze jest ok 11 klatek...

 

Wróciłem do sterków 9.5 ale problem pozostał...

 

Mój komp to C2D E6750 FSB 1333

8GB DDR3 1600Mhz

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Po pierwsze nie oczekuj za wiele od kart, które mają ok 300Gfops. Co z tego, że masz dwie!!!. Jakbyś dysponował przynajmniej 2x hd 3850 to możemy pogadać o takich wzrostach jak piszesz. Podejdź do sprawy spokojnie i nie oczekuj wydajności większej niż pojedynczy hd3850. pozdrawim

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Danny jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj. Napisalem jak chodziło a jak teraz łazi wiec nie wiem po co piszesz o hd3850. On w ogóle mnie nie obchodzi. Mam problem z HD2600xt DDR4.

 

A tak w ogóle to możesz se wsadzic te hd3850. wersje ddr3 są naprawde slabe poprzednio mialem jedna karte HD3870 gddr4 ale te 2 chodzą lepiej niz pojedyncza hd3870. Dlatego caly czas siedze na nich i nagle po updacie softu sie wszystko zrabalo...

Link to post
Share on other sites

Tak, sorki, ale nie zrozumiałem Twego pytania. Zdarza się :). Naprawdę nie mam pojęcia, co może powodować tak drastyczne obniżenie prędkości u Ciebie (podeślij mi na priva może jakiś zrzut z sysinfo, a będę mógł pomóc). Co do powiedzenia, że hd3850 jest gorsze od 2x2600xt, to nie zgodzę się, widziałem i grałem na własne oczy ale HD3850/3870 jest lepszy niż dwie karty 2600xt. Pisałeś, że wróciłeś do 9.5 i to nic nie dało, przy jakich sterach i oprogramowaniu było ok?

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...