Skocz do zawartości

Problem z GeForce GTX 260 Gainward 896MB (Core216) GoldenSam


Recommended Posts

Witam

 

 

Dziś nabyłem właśnie tą o to kartę graficzną, po podłączeniu, zainstalowaniu sterowników, wszystko wyglądało normalnie dopóki nie właczyłem jakiej kolwiek gry. I tutaj przez pierwsze 30min wszystko śmigało pięknie, a potem nastąpił reboot, nie zrażony tym dalej starałem się grać, ale cóż 10-30min i restart kompa :jupi:

 

Czy wie ktos może czym może być to spowodowane?

 

 

Mój pc:

Procek: DualCore E5300

Płyta główna: Asus P5QL Pro

Karta graficzna: GeForce GTX 260 Gainward 896MB (Core216) GoldenSam

RAM: 3GB 2x 1gb i 2x 512mb 667 MHZ

System: Win XP SP2 32x

Link to post
Share on other sites

A wiec tak:

 

Ze sterami sie juz bawiłem, instalowalem te z plytki, sciagnąłem też najnowsze z stronki nvidii, niestety nic to nie pomoglo :jupi:

 

Temeratury chyba w normie:

Procka graficznego: 43stopnie, w stresie bylo bodajze 53-56.

Pamięci procka graficznego 35stopni, w stresie 45-49.

 

A zasilacz to Pentargam SilentForce 620W.

Link to post
Share on other sites

hmm jak miałem coś podobnego jak przesiadłem się z 8600GTS na 8800GT i mi pomógł dopiero format aż żałowałem że wcześniej nie zrobiłem bo ciągle miałem albo artefakty albo BS możesz również spróbować....

 

hmmm a te temperatury to normalnie niskie są na GTX 260 a co za chłodzenie ma ta karta referencyjne??

Link to post
Share on other sites

Temeratury chyba w normie

temperature bym odpusci, gdyby tu byl problem to powinna Ci sypnac artami przed restartem. reszta sprzetu Ci dzialala przed zmiana, wiec tam tez niczego szukac nie powinienes. zostaje system i stery, poszukaj jakiegos cleanera sterownikow nvidii i wyczysc system (dokladnie, po zwyklym odinstalowaniu zostaje masa smieci).

jesli nie to chyba faktycznie reinstalka systemu.

ps. zasilacz (jesli jest sprawny) mocy ma az nadto.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...