Skocz do zawartości

SE Xperia Arc S czy SGS Plus


Recommended Posts

Witam, planuję zakup nowego telefonu i stąd moje pytanie, który z tych dwóch propozycji które napisałem moglibyście mi polecić. Oczywiście jestem otwarty na wszystkie propozycje w tych okolicach cenowych, aczkolwiek może być to większa kwota ( nie ma problemu z ratami ). Telefon oczywiście musi być nowy, a że w temacie smartphonów jestem nie na najwyższym poziomie prosiłbym o udzielenie mi opinii, a w szczególności użytkowników. Z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Z tych dwóch to Galaxy S Plus.

 

Dlaczego ?

 

Lepszy ekran

lepsza szybkość

ogromny potencjał moderski

lepsza bateria

nieco lepsze wykonanie.

 

A jak coś innego to tak jak kolega wyżej. LG P990, który ma dwa rdzenia (Tegra 2) i możliwość nagrywania w 1080p. No i oczywiście jakość wykonania, która jest lepsza niż ta, która jest w Xperii i GalaxyS Plus

Link to post
Share on other sites

A co powiecie o lg p920 jak on ma sie w stosunku do p990 bo z tego co widze to on jest srednio o 400zl drozszy od 3d a czy jest az taka roznica zeby doplacac az 400zl?

 

A swoja droga to Arc jest mocniejszy od SGSa+ wystarczy popatrzec na recki.

 

No moze troche przesadzilem z tym 400zl bo z tego co widze na allegro to 200-300zl ale teraz znow moje pytanie czy warto dokladac?I prosil bym o jakies sensowne argumenty bo sam planuje cos kupic.

Edytowane przez zbiku
Link to post
Share on other sites

Dzięki bardzo za wszystkie odpowiedzi. Po zapoznaniu się opinii o LG P990 muszę przyznać że jest to bardzo dobry telefon również SGS+ jest bardzo ciekawą propozycją, a jeśli chodzi o dwurdzeniowe telefony to zacząłem się zastanawiać dość poważnie nad zakupem Samsunga Galaxy S II co o tym sądzicie ?

Link to post
Share on other sites

Dzięki bardzo za wszystkie odpowiedzi. Po zapoznaniu się opinii o LG P990 muszę przyznać że jest to bardzo dobry telefon również SGS+ jest bardzo ciekawą propozycją, a jeśli chodzi o dwurdzeniowe telefony to zacząłem się zastanawiać dość poważnie nad zakupem Samsunga Galaxy S II co o tym sądzicie ?

Wiesz jak masz tyle kasy na SGS II to bierz, ale nie wiem czy SGS+ nie powinien Ci wystarczyć z prockiem 1,4GHz i ekranem 4 cale ;) Użytkuje SGS+ i powiem Ci że rewelacja moim zdaniem, nie zamieniłbym się nim nawet za I Phone'a z którym miałem doczynienia przez chwile. Nie widzę dużej różnicy pomiędzy SGS+ i SGS II. Tyle ode mnie myślę że coś pomogłem :P

Link to post
Share on other sites

Chyba się zdecydowałem na 100% i wybór padł na Samsunga Galaxy S II. Myślę że będzie to dobry wybór ponieważ telefon jeszcze przez jakiś czas będzie jednym z lepszych smartphonów a po zapoznaniu się recenzjami i różnymi innymi materiałami na jego temat sądzę, że jest on naprawdę godny zakupu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...