Skocz do zawartości

Assassin's Creed III wreszcie zapowiedziane!


Recommended Posts

"Premiera Assassin's Creed 3 odbędzie się jesienią tego roku, a dokładnie 30 października. Nie znamy żadnych innych szczegółów. Nie wiadomo, na jakich platformach zostanie wydana gra."

 

Następnego "gniota" produkują ,

żeby tylko zarobić na ludziach.

Link to post
Share on other sites

W tej odsłonie gry Ezio Auditore da Firenze będzie starym schorowany chodzącym o lasce dziadkiem.

Albo niemowlakiem Altairem.

Znam lepsze,większe gnioty,w ubiegłym roku najbardziej rozczarowały mnie:

Assassin's Creed: Revelations

Batman: Arkham City

call of juarez the cartel

Need for Speed: The Run

Deus Ex: Bunt ludzkości

itd.

A najbardziej wkur*** mnie to ,iż kolejne odsłony świetnych gier są coraz gorsze z coraz krótszą rozgrywką

Producenci po sukcesie wypuszczają na rynek kolejne robione na szybko części serii byle by tylko

gracz nie zdążył zapomnieć o tytule i kupił kolejną część.

 

Jedną z niewielu gier które były naprawdę warte instalacji na pc to

the elder scrolls v skyrim,driver san francisco

Link to post
Share on other sites

Jesteś w zdecydowanie mniejszości. Assassin's Creed to jedna z najlepszy, o ile nie najlepsza seriach gier przygodowo-zręcznościowych. Średnia ocena czytelników GRYOnline.pl to aż 8,9.

Link to post
Share on other sites

Assassin's Creed to jedna z najlepszy, o ile nie najlepsza seriach gier przygodowo-zręcznościowych

Zgadzam się z tą opinią,wyłączając ostatnią część Assassin's Creed: Revelations

która była jak na mój gust spaprana w porównaniu do poprzednich.

Kolejna gorsza więc obawiam się tego co wypuszczą kolejnego.

Będzie albo hit albo totalne dno.Aczkolwiek mam nadzieje że hit

Bo grę lubię :)

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ja skończyłem przygodę na AC: Brotherhood. Dla mnie ta częśc to taki gniot jakich mało. Jednak ciekawi mnie fabuła więc może jak stanieje to kupię Revelations dla fabuły. Acz kolwiek ma wyjśc DLC związane z fabułą z Revelations ale cena to masakra. 10$ za jakąś 1h lub max 2h. No proszę Was. Przecież to wygląda tak samo jak mapy do CoD'a. 60zł za jakieś 4 marne i badziewne mapki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

http://img.interia.pl/gry/nimg/0/8/Assassin_s_Creed_III_nowe_5669001.jpg

 

"oto plakat promujący Assassin's Creed III. Potwierdza się wcześniejsza plotka o amerykańskiej wojnie o niepodległość, ciekawi uzbrojenie nowego asasyna: łuk, tomahawk, broń palna?

Czyżby miał nim być Indianin? No i kluczowe pytanie - po czym będzie skakał? Przecież w XVIII wieku nie było w Ameryce zbyt wielu wysokich budynków..."

Więcej szczegółów mamy poznać w poniedziałek o godzinie 18:00, kiedy to producent zamieści w sieci obszerną zapowiedź.

 

http://img.interia.pl/gry/nimg/f/j/Assassins_Creed_III_przez_5666712.jpg

Link to post
Share on other sites

A mi się wydaje że AC III będzie zajebiaszcze. Podobno mają wprowadzić duże zmiany :) Być może nowy silnik. Trzecia część była robiona 3 lata, róznolegle z brothehood i revetations :D

 

Poza tym akcja będzie się działa a Ameryce :D

Edytowane przez Dzonzi
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Jezeli 3 czesc byla robiona rownolegle do BH i R to skoku w jakosci grafiki nie ma co liczyc bo nappewno silnik jest z AC2. Mozliwe, ze jako zwieczenie serii wydadza na Dunia Engine II.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...