Skocz do zawartości

[MULTI] Mass Effect - seria


  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Minimum PC requirements:

  • OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
  • PROCESSOR: Intel Core i5 3570 or AMD FX-6350
  • MEMORY: 8 GB RAM
  • VIDEO CARD: NVIDIA GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
  • HARD DRIVE: At least 55 GB of free space
  • DIRECTX: DirectX 11

Recommended PC requirements:

  • OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
  • PROCESSOR: Intel Core i7-4790 or AMD FX-8350
  • MEMORY: 16 GB RAM
  • VIDEO CARD: NVIDIA GTX 1060 3GB, AMD RX 480 4GB
  • HARD DRIVE: At least 55 GB of free space
  • DIRECTX: DirectX 11
Link to post
Share on other sites

 

Nowy oficjalny już gameplay z ME:A

 

Jako fan serii jestem ogromnie rozczarowany :/ Poziom dialogów na poziomie 12 latków. W ogóle nie czuć w tym gameplayu Mass Effecta. No ale jak chce się osiągnąć nowy target odbiorców to właśnie coś takiego się dzieje. A wielka szkoda. Byłaby to moja zaraz po wieśku druga gra zamówiona w pre orderze a tak.. Poczekam aż wyjedzie pierdylion DLC, załatają i wtedy kupię edycję GOTY... 

Link to post
Share on other sites

Faktycznie nie wygląda to jak Mass Effect. Kupie na premiere raczej ale widzę, że na pewno pudło na ps4 żeby w razie co sprzedać. Mam nadzieję, że to jednak nie będzie inkwizycja w kosmosie bo się bioware dla mnie skończy na tej grze.

Link to post
Share on other sites

hmm

ulepszanie Nexusa = ulepszenia Podniebnej Twierdzy

budzenie zahibernowanej załogi = wykorzystywanie umiejętności doradców

budowanie placówek na planetach = odbijanie i przejmowanie twierdz [bardziej rozbudowane]

odnajdywanie stref dla stacji przesyłowych = zakładanie obozów [z większymi możliwościami]

trochę dużo mechanik z DAI

 

podoba mi się motyw widoku obiektu przy którym dokujemy z wnętrza statku

krypty to pewnie coś w rodzaju grobowców z RoTR

 

czekam, ale jak już pisałem wcześniej w dniu premiery nie kupuję, poczekam na promocję [pewnie w okolicach wakacji]

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Naczytałem się sporo złego, obejrzałem pierdylion razy ten filmik:

 

https://www.youtube.com/watch?v=XA07hLF-3tE

 

ale w pewnym momencie przestałem się przejmować. Kijowa animacja twarzy? W pierwszym Wieśku wszystkie ryje były takie same i jakoś dało się grać :P

 

Dla mnie ME to mimo wszystko jednak fabuła, dylematy moralne oraz zżycie się z drużyną i statkiem. Jedynka, w momencie pecetowej premiery, urodą nie grzeszyła, a mimo tego była to jedna z lepszych gier w moim życiu.

 

Nie spodziewałem się, że do tego stopnia wciągnie mnie GR: Wildlands, nie mam więc obecnie aż tak dużego ciśnienia na Andromedę, ale mimo wszystko przestałem robić w Boliwii wszystkie side-questy, aby w miarę szybko skończyć główny wątek i dać się zaczarować przez BioWare. Tyle razy im się udało, że zasługują na kredyt zaufania.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
ale w pewnym momencie przestałem się przejmować. Kijowa animacja twarzy? W pierwszym Wieśku wszystkie ryje były takie same i jakoś dało się grać

 

 

 

Porównujesz pierwszego wieśka z 2007, który notabene miał 10x mniejszy budżet do wysoko budżetowej produkcji z 2017 roku ? Nowaj ;) No co ty :P

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Porównujesz pierwszego wieśka z 2007, który notabene miał 10x mniejszy budżet do wysoko budżetowej produkcji z 2017 roku ? Nowaj ;) No co ty :P

co tam porównanie do W1, najlepiej wypada porównanie do ME1: https://youtu.be/tEc0sWXpSAY?t=1m50s :D

 

ciekawe czy poprawią to w Day0 patchu [lub późniejszych]

stanowisko jednego z twórców również nie powala: https://twitter.com/GambleMike/status/842386673153511424

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites
2007

 

 

2017

Mass Effect z 2008 miał "żywszych" bohaterów...

 

Dam Wam znać jak to wygląda kiedy dorwę się do konta znajomego, który jest na tyle miły aby dać mi do niego dostęp zaraz po premierze Andromedy.

Edytowane przez Fanbooj
Link to post
Share on other sites

Właśnie skończyłem Horizon Zero Dawn, które pod względem jakości mimiki, wyglądu twarzy postaci i dopasowaniu polskich dialogów do ruchów ust wołało o pomstę do nieba, pomimo tego gra była naprawdę miodna. 60h świetnej zabawy i aż żal było, jak się skończyło  :(

Teraz mam dylemat, Andromeda czy Wildlands (na PS4)  :co:


 

 

ale w pewnym momencie przestałem się przejmować. Kijowa animacja twarzy? W pierwszym Wieśku wszystkie ryje były takie same i jakoś dało się grać

 

Dokładnie!

Dobra gra zawsze się obroni wciągającą historią  :D

Nawet potrafiłem przeboleć "kulawe" sterowanie w DA:I bo gra po początkowej nudzie wciąga jak bagno :rotfl:  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

pomimo tego gra była naprawdę miodna

 

 

Nawet potrafiłem przeboleć "kulawe" sterowanie w DA:I bo gra po początkowej nudzie wciąga jak bagno

 

jak najbardziej - jeśli gra będzie super pod względem rozgrywki i fabuły to te animacje nie będą tak boleć, gorzej jeśli coś nie zagra do końca tak jak powinno [co nie zmienia faktu, że ME:A dorobiło się już paru dobrych memów przed premierą :D ]

tak jak pisałem wcześniej fabuła wygląda interesująco i ciekawi mnie jak się to dalej rozwinie, walka jest ok [ale wiadomo ME nigdy nie stało walką tylko historią i relacjami z załogą]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...