Skocz do zawartości

Recommended Posts

A jak mogę ściągnąć 1.1 wersję ? Bo już chyba nie można ściągnąć media go. Po prostu staje przy imaging component windows. Więc go ściągnąłem. Nadal nic. Staje instalacja.

A gry które chciałbym mieć to :

Toca 3 , Fifa 2010, NBA 09 , God of War, Medal of Honor Heroes 1 i 2 , Tekken 6 i DR, Motostorm, Dante's Inferno jak wypali, Little Big Planet, Ridge Racer, Patapon, Resistance, Loco Roco 2, FF Dissidia, Gran Turismo, Godfather, MGS Acid, ... ;)

 

Nie da rady. Ponownie zatrzymuje się pomimo wgrania 1.1 . gó**o jednym słowem. Mogłem zostawić swoją przerobioną miałbym święty spokój....

Link to post
Share on other sites

Zaraz załączę link do instalatora który został u mnie w moich dokumentach, może pomoże.

EDIT: nie załączę. zbyt duży plik ;)

Po prostu staje przy imaging component windows.

Jakiegoś oczyszczacza rejestru ściągnij, np. reg cleaner.

Tylko uważaj, bo jest w 2 wersjach, jedna darmowa od M$, a druga jest taka że nie naprawi nic jeśli nie zapłacisz. Albo inny program z rodzaju sprzątaczy systemu.

Jaki system operacyjny? w viście i siedem musisz ppm->uruchom jako admin,inaczej kicha.

Mogłem zostawić swoją przerobioną miałbym święty spokój....

Przerobioną? O czym mówisz, jaśnie panie? :> ;)
Link to post
Share on other sites

Cierpię na brak czasu i gier i każda taka sytuacja wywołuje u mnie konwulsje połączone ze zdenerwowaniem. Ale nic zaraz sprzątne rejestr itd. Może pomoże.

 

Co do świętego spokoju, miałem kilka konsol PSP , w tym przerobioną. Tam jest powiadam ci istna samowolka. :oops: Ale teraz czysty jestem, więc szykuję się na Tekkena, jak tylko będę mógł zamówić no i zbierać kaske na jakiś hit który wyszedł/wyjdzie . Coś trzeba będzie kupić. ;)

 

To świetnie. Czyszczenie nie pomaga. Nic. To jak błąd podczas łączenia w Heroes V na oficjalne serwery, a serial jest ok., media go nie działa . Mam chęć wywalić tego windsowsa przez .... okno ;)

 

Coś muszę chyba się zastanowić nad tym systemem. Czy da radę zreinstalować system jeśli nie mam płyty z nim ? Bo przy zakupię płaciłem za wgranie ale nie za płytę itd. Jak to się robi i co poczytać ? Jakiś backup na płycie DVD czy cuś ????

Link to post
Share on other sites

Czy da radę zreinstalować system jeśli nie mam płyty z nim ? Bo przy zakupię płaciłem za wgranie ale nie za płytę itd. Jak to się robi i co poczytać ? Jakiś backup na płycie DVD czy cuś ????

wystarczy inna płytka z tym samym systemem, jeśli masz cd-key. w niektórych laptopach dają płytkę rescue, która pozwala na format c i reinstalację systemu praktycznie automatycznie. w innych lapkach są wydzielone ukryte partycje do przywracania, wtedy nie potrzeba płytki. A w stacjonarnych, to trochę gorzej. Musi być płytka, chyba że NIE wyłączyłeś automatycznego ustanawiania tzw. punktów przywracania systemu. wtedy możesz próbować przywrócić z takiego punktu kompa do stanu np. przed instalacją jakiegoś programu, czyli u ciebie-przed media go. nie wiem natomiast czy inne pliki nie są zagrożone wtedy zaginięciem, zawsze preferowałem 2+ partycji i format c, i instalka na czysto.

 

Możesz też spróbować instalować/odinstalować media go itp w trybie awaryjnym, może coś blokuje poprawną instalację, jakiś proces alby antywirus.

tryb awaryjny-f8 zaraz po biosie, zanim albo w pierwszych sekundach ładowania się systemu.

 

EDIT: masz tu moje gg: 11340102

jakbyś miał jakieś pytania co do instalacji systemu itp,

system można instalować na czysto(format twardziela) lub "odświeżać" za pomocą płytki, z tym że ten drugi sposób jest raczej imho ;) zawodny i krótkotrwały.

Link to post
Share on other sites
  • 8 miesięcy temu...

Ostatnio coś pozytywnie SONY sypię promocjami ... dla PSP GO!. Loco Roco do dostania za 22 zł , do tego przebudowano trochę sklepik, niestety o komentarzach nie ma mowy. Jest tylko ratings, każda osoba która zakupiła grę daję gwiazdki, potem liczona jest średnia. Głupie. Oczywiście są jakieś dema, ale mało, do tego przydałyby się screeny i gameplaye od razu w polu gry a nie do indywidualnego wyszukiwania. Ogółem odkąd pamiętam ostatni raz sklepik zmienił się na dobre, więcej rzeczy , wszystkiego. Szkoda tylko że nie mam już PSP ;)

Ale może uzbieram jeszcze ...kiedyś.

 

Tupolev żyjesz jeszcze na tym forum ????

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...