Skocz do zawartości

Recommended Posts

Każdy z Nas dba o swoje PSP. Chowa je w bezpiecznym miejscu, nosi na ręcach i chowa przed wszelkimi zagrożeniami. W tym temacie zapraszam do "luźnych rozmów" na temat PSP i nie tylko , dlatego offtop nie straszny temu tematowi, ale także proszę o pochwalenie się konsolami i gadżetami. Robimy zdjęcie konsoli, gier na jakimś fajnym tle i pokazujemy gdzie zabraliśmy swoją konsolę. Gdzie zabieracie konsole ? Można też pokazać jakieś twórcze tunningi konsol, nalepki , obudowy itd. Zapraszam. Ja swoje zdjęcie umieszczę już wkrótce. :->

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Coś nie widać twojego zdjęcia xD

Co do luźnych tematów... mam na razie soft 4.71 bodajże, oryginalny, i chciałbym pograć w gry z psone. tylko... JAK? i czy do korzystania z PS Store wymagany jest najnowszy soft? bo np. dema god of wara nie pozwala ściągnąć, a powyżej softu 5.03 nie chcę wgrywać, bo już nie będzie odwrotu... Legacy of Kain: soul reaver... tak bardzo bym w niego pograł na psp... ps3 nie posiadam. Pomożecie? :help:

Link to post
Share on other sites

Ja mam soft 6.00. Chociaż miałbym możliwość grania z karty pamięci, to jednak nie lubię kraść , nie lubię się męczyć w ściąganie itd. Proste, chcę sobie zagrać w coś nowego to albo jadę do sklepu i wydaję więcej kasy, albo szukam na allegro taniej. Co do gier z PS one. By ściągać, kupować gry na PS Store trzeba mieć soft 6.00 Myślę że warto bo dzięki temu jesteś w społeczności , masz kontakt z demami, plikami itd., możliwość gry w sieci. Można też na przerobionej grać za darmo w gry , to jak chcesz. Gry z PS one są taniutkie ok. 10-19 zl więc to już twoja decyzja czy chcesz kraść czy grać z czystym sumieniem.

Jeśli nie ma tej gry na PS Store to zostań przy genie i graj, mnie w to nie mieszaj bo ja jestem zagorzały tępiciel piratów i zakłamanych ludzi i fan Herosów. Alleluja :co:

Link to post
Share on other sites

Ja chcę kraść?? Obrażasz mnie, chłopie!! Jestem szczęśliwym posiadaczem PS2 slim srebrnego, NIEPRZEROBIONEGO, od 5 lat. Nadal działa wyśmienicie.

 

Ja mam ORYGINALNEGO Soul Reavera na PSone(i kilka innych gier). Tylko jak kiedyś pożyczyłem koledze, to mi porysował, i nie da się pokonać Dumahima, bo gra nie wczytuje tego obszaru(wiesza się :co: )

Przeszedłem całą serię Legacy of Kain za wyjątkiem blood omena 1.

 

Jeśli Legacy of Kain:Soul reaver jest na ps store, a wyszukiwarka w "ps media go" go nie widziała, to już aktualizuję soft.

 

Nie zamierzam przerabiać psp, ale nie chcę też aktualizować, bo boję się, że wiele opcji custom firmware mnie ominie bezpowrotnie(jeśli to jedyny sposób na granie w moje ulubione gry z psone, to przerobię).

To jak? Poradzisz?

Link to post
Share on other sites

Nie obrażam, nie mam 10 lat i nie wybucham tak skrajnie głupio jak przedtem kilka lat temu.. Powiedziałem ci że jak chcesz zagrać w tę grę i nie ma jej na PS Store to oznacza to przeróbkę lub gen. Masz model 3004 ? To w takim razie jest to pseudo przeróbka , czyli przy każdym wyłączeniu konsoli na nowo musisz coś zainstalować by było m-33. Można też usypiać konsolę, ale ja na konsoli gram w oryginałki, oglądam filmy, czytam książki, słucham muzykę. I mnie to wystarczy. Jeśli ciebie nie to zostań przy np. 5.03 i graj w gry z PS one. To tyle. W czym ci mam jeszcze poradzić ? To jaki kolor masz PSP, bo nie zapamiętałem albo przeoczyłem ? Tylko nie mów że jak wszyscy piano black bo spojrzę z dumą na swoją unikatową Radiant Red. :co:

 

Zaraz zobaczę na PS Store czy jest ta gra. Zaraz ci dam znać.

 

A tak zmieniając temat jak ci się podoba konsola ? Porównanie do PS2 ? Wiesz, niedawno miałem ochotę sobię sprawić dla God of War, ale wolałem zarobić na PSP i zostać przy nim, bo PS2 jest dosyć stare i trochę bym stracił kasy. Czytaj, nikt by nie kupił za cenę jaką dałem.

 

--

 

I proszę kolego. :D

 

Na PS Store jest :

 

Legacy of Kain: Blood Omen 5,99 $ , nie wiem jak na polskim. ( na polskim nie ma raczej)

&

Castlevania mi wyskoczyło jeszcze.

Link to post
Share on other sites

Widzisz, możesz spojrzeć z "dumą" ponieważ nie udało mi się zdobyć Spirited Green :co:

dzwoniłem po gościach z allegro i po sklepach, i wybrałem czarną, bo tylko ta z kratosem mi się jeszcze podobała, a ona tylko w usa.

IMHO za******a, nie żałuję. (slim&bright) A god of wara mogę ci pożyczyć, naprawdę warto zagrać. To jest gra, która uświadomiła mi, że konsole są lepsze do gier niż kompy, które teraz zwłaszcza, gonią za grafiką, zapominając o grywalności.

ja wiem czy stara PS2? wziąłem ją do szkoły raz, w 30min przerwach obiadowych zagrywaliśmy się z kolegami przy soul caliburze 3 w szkolnym barku.

Psp wybrałem jako coś, na co wydam pieniądze, bo padła mi mp3, i dlatego, że na iphonie, który testowałem przez 2 tyg, świetnie oglądało się filmy(reszta ssi#).

no i god of war:coo(fajny skrót), killzone:liberation(przeszedłem killzone na ps2) i wieeelee innych gier mnie do niej przyciągnęło.

----

ale to jest blood omen:lok, a nie lok: soul reaver

polecam tobie tą serię. klasyka jak dla mnie, soul reaver wycisnął 120% z psone.

edit:

co jeszcze zmienia soft 6.00? bo mi filmy nie chodzą(unsupported cośtam, mimo że mp4)

Link to post
Share on other sites

a nie mylisz Mint green ze Spirited green czasem?

 

Legacy of kain:blood omen(głównym bohaterem jest Kain)

legacy of kain: soul reaver(głównym bohaterem jest Raziel)

Lok:blood omen 2(Kain)

Lok:SR2(raziel)

Lok:defiance(obaj)

 

i fabuła fajna, wszystkie wyszły też na kompa.

 

edit: zawsze wolałem zielony od niebieskiego, potem fiolet i czerwień. niebieski mi się nie podoba, i basta :co:

Link to post
Share on other sites

Co raz bardziej nabieram przekonania że Fifa na PSP jest absurdalnie chaotyczna i wku.......wkurzająca no co :D

 

Granie gałką, pewne sytuacje bramkowe bronione z wielką łatwością przez bramkarza, wiele razy minimalnie nad poprzeczką obok bramki, strata piłki przez słabą reakcję zmiany ruchu analogiem. Do tego po 5 sytuacjach bramkowych nagle przeciwnik robi akcję i bez problemu strzela brameczkę. Cóż, zacząłem grać w challenge bo kariera jest na tyle wkurzająca żebym jeszcze rozpieprzył konsolę w proch. :co:

Link to post
Share on other sites

hahaha :) ... Blood bowl mi się przypomina, tam CPU oszukuje nagminnie...

Mnie martwi jeden analog w psp. Grałeś w jakieś shootery? da się chodzić i strzelać/celować na raz :P

software ver.=6.00 :)

god of war:coo rządzi(demo ale zawsze xD) :co::):D

locoroco, echochrome... piękne...

W innym temacie pisałeś o wersjach softu. w 6.00 powinien być soul reaver. Czy są blokady regionalne? usa, europa itd?! :sciana:

 

Jak mi pomożesz z napisami do filmów, to dostaniesz "pomógł" xD

tak, wiem, wujek google wie, ale nie mam zamiaru instalowania 15stu różnych programów w celu sprawdzenia który jest porządny.

Link to post
Share on other sites

Nie szantażuj pochwałą. Ja jednak odeślę do wujka google, po części podpowiem ci że PSP converter, a ja sam korzystam z wypaśnego Total Video Convertera.

 

Czy da się chodzić i celować ?

podam przykład, zagraj w demo Medal Of Honor, i sprawdź. Ja sam potrafię w tej grze chodzić i strzelać, chociaż najwięcej napsujesz sobie krwi w Fifie . Gdy jest 90 minuta to padły 3 bramki. Mogę mnożyć takie absurdy w nieskończoność, co nie znaczy że w Fifę nie gra mi się przyjemnie. :D

 

Zauważyłem edita, mp4 owszem ale jeszcze ma być rozdzielczość PSP :co:

Link to post
Share on other sites

Napisy napisami, ale najgorzej jak niezgadzają się z rozgrywaną na ekranie akcją, co właśnie przeszkodziło mi obejrzenie II połowy Batmana, a że jestem leniem to po prostu nie chcę mi się dociekać co jest tego przyczyną. Napisów alternatywnych też nie mogłem znaleźć. Teraz to ja mam mały bajzel w kategorii Picture, ok. 45 książek, czyli kolejne foldery , a tam pełno gifów. Ksiazker załatwia nam miłe czytanie, ale potem dokop się do strony 455 , i wtedy jest to ok. 15 sekundowe przyciśnięci "szczałki" w dół.

 

Niby są jakieś doładowujące przetargi na allegro, ale nikt nie mógł ostatnio znaleźć, to jak chcesz mają być u nas 100 zl i 200 zl. :)

Link to post
Share on other sites

Dam znać, ale najpierw to muszę zacząć szukać.... Ostatnio w ogóle mnie nie interesuję arena PSP, cóż...... sprzedawać na razie jeszcze nie mam ochoty.....

 

Swoją drogą szykuje nam się niezły hicior, Tekken 6 mianowicie, grałem z kumplem w DR, a mówił że oglądał soczysty gameplay i screeny. Niech wycisną 100 % z PSP-ka bo już DR wyglądał świetnie.

Link to post
Share on other sites

Osobiście regularnie kupuję to pismo. Ja je lubię. Zaryzykuj albo...idź do Empiku, usiądź i poczytaj, podejmij decyzję. Osobiście najbardziej lubię system walki zastosowany w soul caliburze. A tekken dr... brakuje mi w nim opcji rozgrywek online, jest tylko ad-hoc(współdzielenie koledze obok). Wydaje się praktycznie identyczny co tekken 5 na ps2, plus nowe postacie itd.

Link to post
Share on other sites

nuka157, masz God of War:CoO? Bo zamierzam kupić albo jego albo coś innego, i nie mogę się zdecydować. Chodzi mi o długość rozgrywki, ile mniej więcej czasu zajmuje przejście gry? i czy dużo jest bossów(Mało(do 3), średnio(4-6), dużo(7+)nie podawaj dokładnej liczby,bo popsujesz mi grę). God of wara i tak kupię, ale zastanawiam się czy zrobić to teraz czy np. na gwiazdkę :] )

Do "puli" zalicza się killzone:liberation, patapon, wipeout, echochrome, locoroco, albo karta psn 100zł i FFantasy 7 etc z PSN.

Link to post
Share on other sites

Zacznę, więc od God of War. Miałem, przeszedłem - sprzedałem. Żałuję , choć to już inna sprawa. Grę przeszedłem w 6 h , ani jednej skrzynki nie pominąłem, każdą lukę obadałem , a jest tego troszkę. Gra bajeczna graficznie, muzyka stoi na wysokim poziomie, a najlepiej się gra na słuchawkach. Bossy są , zbyt łatwo ich się pokonuje, a osoba która przeszła obie części na PS2 będzie trochę zawiedziona moim skromnym zdaniem.

Na twoim miejscu grę zostawiłbym sobie na później. Sam zresztą jeszcze raz zakupię, ale może zrobimy tak:

Znajdziemy 3-5 osób i wszyscy razem zrzucimy się na God of War ? Rozbije się kwota na śmieszne pieniądze. Dlatego jak chcesz- wstrzymaj się to kupimy :]

 

Killzone, również przeszedłem 100 % z wszystkimi możliwymi do zdobycia vektańskimi, medalami na niezłym poziomie. Na liczniku mam bite 10 h. Nieźle, do tego multi. Polecić mogę choć gra idealna nie jest.

Z tym całym PSN, jeśli chcesz to możemy się zrzucić, musimy to jednak dokładnie omówić itd. , ja sam na razie nie mam czasu, troszkę pieniędzy, oraz do końca nie wiem jak i co.

 

Jak się napaliłeś na God'a to nie mam co ci opowiadać. UMD jest tanie. :P

Link to post
Share on other sites

No to killzone będzie. A god of war to po 50 dych spokojnie można dostać, poczeka na urodziny. Dobry pomysł ze składaniem się. Gry z psn mogą być na "nawet do 5 zarejestrowanych psp". Tylko pytanie czy u tej samej osoby. Btw, według konta PSN, mam 2x ps2 :P szkoda że drugiego w mieszkaniu nie ma, sprzedałbym :/ .

 

6 godzin*... uuu...cienko... ;) to ja pamiętam, że god 1 i 2 na ps2 to po jakichś 20h pękały. 23 jakieś na GOD/TITAN(oba przeszedłem na najwyższym :] )

 

Masz te hirołsy dzikie hordy? Pogralibyśmy sobie przez neta. Albo w warcrafta 3.

 

*czemu ja się dziwię? gody były na dvd-dl(dwuwarstwowe), dwójka ma chyba nawet wypełniony po brzegi krążek, 8,5GB a UMD... 900MB, 1,8Gb dwuwarstwowe... a grafika na psp tylko nieznacznie ustępuje tej z ps2.

Link to post
Share on other sites

Tupciu, nie mam DH i czasu na razie. A już na pewno nie w tym miesiącu. A wiesz że jak się gra w Herosy to trwa to 1-5 h. ;)

 

God of War, nówka pewnie tak, używka jeszcze tańsza. Zresztą o czym my tu gadamy. Ta gra jest w top seller gdzie w UK to kosztuje 4 funty , czyli ok. 2 piwa w UK. LOL

A u nas 40 zl. LOL ( dla przykładu Ratchet jest w tej cenie, a god ok. 15 ,) Resistance też 14 . Po prostu lepiej mają. :P

 

EDIT:

 

Mam problem. Ta cholerna aktualizacja Media go do 1.2 nie chcę ruszyć na moim PC. Skasowałem nawet poprzednią i nic. Ciągle staje. Co mam robić ? ;)

 

Z tym PSN to musimy to zrobić, ale jeszcze nie teraz. Pomysł tylko god kosztuje chyba 69 zl / na powiedzy 3 to już jest mało.

Link to post
Share on other sites

Mam problem. Ta cholerna aktualizacja Media go do 1.2 nie chcę ruszyć na moim PC. Skasowałem nawet poprzednią i nic. Ciągle staje. Co mam robić ? ;)

A dokładniej? Jakiś komunikat chociaż? I na jakim systemie? U mnie aktualizacja poszła bez problemu, aktualizowałem za pomocą linka, który podał mi sam program. Nie odinstalowywałem Media Go przed aktualizacją.

 

A próbowałeś zainstalować poprzednią jeszcze raz(mam zdaje się jeszcze starą instalkę na dysku jakby co)? Albo ściągnąć instalkę jeszcze raz-może ta której użyłeś ściągnęła się z błędami?

 

A wiesz że jak się gra w Herosy to trwa to 1-5 h. :D

wiem, zwłaszcza na "gorących pośladkach"(hot-seat), jak nikt nie chce podejść do drugiego pierwszy ^^ i wiesz co mają pozostali gracze.

 

[EDIT]

Szykują się nowe, fajne tytuły na psp, niektóre z nich to porty z ps3, w które chciałem zagrać ;)

The eye of judgement, świetna karcianka, ale nie będzie wymagać ani prawdziwych kart, ani kamerki, będą dostępne wszystkie karty z PS3 +30 nowych(zapewne do dokupienia na PSNstore)

Fat princess, śmiechowe, taki capture the flag z księżniczką zamiast flagi(są też inne tryby), a żeby trudniej było przenieść królewnę drużynie przeciwnej, to karmimy ją słodyczami :P:evil:

Jak będzie tryb infrastruktury, to kupuję router wifi, dla obu powyższych gier ^^

Dante's inferno, jeśli będzie chociaż w połowie tak dobry jak GoW, to mus, echochrome nowy też, little big planet... ech....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...