Skocz do zawartości

[MULTI] Alan Wake - seria


Recommended Posts

Epizod 6. zaliczony, teraz DLC. Faktycznie mniej więcej od połowy się trochę rozkręca, ale wielkiego szału nie ma. Fabuła na wysokim poziomie, ale gra sama w sobie wyjątkowo monotonna. Wąski wachlarz przeciwników jak i sprzętu do ich eksterminacji. Do tego zbytnio nie wymaga myślenia, co można czasami uznać za zaletę, ale wydaje mi się, że kilka zadań bardziej ambitnych, niż włączenie generatora poprzez kilknięcie w odpowiednim momencie, mogłoby odrobinę wzbogacić rozgrywkę.

Link to post
Share on other sites

Fabuła na wysokim poziomie, ale gra sama w sobie wyjątkowo monotonna. Wąski wachlarz przeciwników jak i sprzętu do ich eksterminacji. Do tego zbytnio nie wymaga myślenia, co można czasami uznać za zaletę, ale wydaje mi się, że kilka zadań bardziej ambitnych, niż włączenie generatora poprzez kilknięcie w odpowiednim momencie, mogłoby odrobinę wzbogacić rozgrywkę.

Dobrze pisze %-) Popieram

Link to post
Share on other sites

Na dodatki liczę a dokładnie Pisarz bo na Xboxie zrobiłem tylko Sygnał, który bardzo mi się nie podobał dlatego odpuściłem sobie płacenie za kolejny.

Co do wydajności to ten wykres jakiś dziwny, u siebie przy tylko GTX460 mam z reguły 30-40+fps (ustawienie High 1920x1080 AAx4, ect.)

Link to post
Share on other sites

Mi sie bardzo spodobała, właśnie ze względu na fabułę ;D b większość aktualnych gier strasznie mnie nudzi - szczególnie smoki i headshoty w MP.

Aktualnie jestem w 5 piątym rozdziale, wszystko już chyba zostało powiedziane na temat tej gry. Czasami spadek FPS przy flarze jak jest duża zadyma (np. farma Andersonów :D) a tak to lata również na high i full hd w okolicach 30-45 klatek :) i w sumie w zupełności wystarcza taki framerate :) Jestem mile zaskoczony, teraz czas czekać na Max Payne 3 a w międzyczasie sprawdzić jak sobie radzi syndicate :D

Edytowane przez majestic
Link to post
Share on other sites

sprawdzić jak sobie radzi syndicate :D

Syndicate to lipa jakich wiele na rynku gier,strasznie mnie rozczarowała ta gra :/

Ja czekam na risen 2 no ale to w kwietniu,dopiero.

I oby chłopaki z Piranha Bytes się postarali %-)

Serię gothic robili fajnie do czasu jak JoWooD postanowiło oddać produkcję

Spellbound Studios a oni już wiedzieli jak spie***lić tę grę %-)

got4 arcania to była porażka .

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

NO z tych wielce nie zadowolonych że nowy syndyk nie jest jak ten stary i to im wam przeszkadza w dostrzeżeniu tego, że nowy inny nie znaczy nowy zły. Grałeś chociaż ? Ja jestem pod koniec i świetnie się bawie.

Link to post
Share on other sites

Też mnie jakoś Syndicate nie przekonuje, ale ze względu na sentyment do oryginału pomęczę jeszcze trochę. Po ponad dwóch godzinach jestem jednak strasznie rozczarowany. Nie oczekiwałem czegoś w rodzaju remake'u, ale poza tytułem nie zauważyłem żadnej wspólnej cechy z Dziełem Bullfrog'a. Zwykły shooter z niezbyt porywającą grafiką. Gdyby nazwać to jakoś inaczej, to mało kto by w ogóle zwrócił uwagę. Popłuczyny po Human Revolution, który czerpiąc garściami z oryginału przykuł mnie do monitora na kilka ładnych nocy.

Link to post
Share on other sites

Właśnie o co chodzi z tym Human Revolution, dużo osób zachwala tą grę ale ja pograłem trochę, doszedłem do innego "miasta" i grać dalej nie mogę bo gra do bólu nudna, szczególnie rozczarowała mnie tak mała ilość amunicji, dlatego około 70% przeciwników zabiłem wręcz (chyba jedyny + tej gry jak dla mnie fajne fataly).Broń noszę tylko dla "wyglądu" w ekwipunku. Rozgrywka, fabuła nie zachwyca mnie ani trochę i już nigdy nie wrócę do tej gry.

Link to post
Share on other sites

Każdy lubi co innego. Pierwszego Deus Ex'a przeszedłem kilka razy, dwójka była żenująca. HR mnie wciągnął od samego początku, jedyne rozczarowanie to moim zdaniem zakończenie, a w zasadzie zakończenia. Co do amunicji, to raczej nie narzekałem na deficyt. Po zwiększeniu "plecaka" mieści się więcej broni, więc nie ma możliwości, żeby do żadnej pukawki nie znaleźć amunicji. Wracając zaś do tematu głównego, to właśnie skończyłem The Signal i był wyjątkowo kijowy.

Link to post
Share on other sites

Ja nie mówię że nie mieści się amunicja ale jak przy każdym gościu znajduję 5 /3 naboje do pistoletu to jest to trochę dziwne i samo kupowanie amunicji- masz kuszę a u handlarza nie ma do niej ammo - WTF ?

Link to post
Share on other sites

Z kuszy akurat nie korzystałem, ale strzałek do niej to zawsze multum się walało. U różnych handlarzy były rożne gadżety. Mój faworyt to naprowadzanie pocisków a'la smartgun z avp. Moim zdaniem HR zasługuje na drugą szansę. Sam kiedyś (nie wiem jak mi się to udało) zraziłem się do Dragon Age: Origins i wywaliłem na zbity pysk z dysku. Kilka miesięcy później miałem kilka nocy zarwanych pod rząd.

Link to post
Share on other sites

Co wy chcecie od Human Revolution? Gra jest przeznaczona dla ludzi którzy nie lubią siać rozpierdolu w każdym momencie jaki się nadaży. Tą grę wręcz trzeba przejść "na cichacza" tak żeby wróg ginął, a nie wiedział dlaczego :P. Zawsze lubiałem tą presję jak spieszyłem się, żeby schować zwłoki do jakiegoś pokoju, żeby reszta wartowników się nie kapnęła :D.

 

A co do Alan Wake to w niektórych momentach troche straszno ta gra. Trochę odczuwałem dyskonfort przez tą kamerę, która jest trochę z boku. Ale ogółem polecam. Fabuła przewyborna, grafika wręcz piękna (a premiera na xboxa była w 2010r). Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • rafal12322 zmienił tytuł na [MULTI] Alan Wake - seria
  • rafal12322 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...