Skocz do zawartości

Jakie gry na taki sprzęt?


Recommended Posts

Witam.

 

Mój brat kupił komputer, opiera się on na procesorze Intel Pentium 3.0GHz (single-core), posiada 512MB DDR2, grafikę GeForce 7300 LE.

 

Jak widać, specyfikacja nie jest najwyższych lotów ;) chciałbym, abyście pomogli mi wybrać gry, które pójdą na takim sprzęcie (z zadowalającą płynnością ;)). Mam na myśli FPS oraz gry wyścigowe.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

UT3 też powinno nieźle pójść...

najpewniej nieźle chodzić będzie Far Cry

Quake 3 oczywiście oraz UT'99 też

ze ścigałek to NFS Carbon też winien pójść

i na obecny moment nie bardzo mi coś więcej do głowy przychodzi

Link to post
Share on other sites

ut3?!?!?!? dopiero na 7950 okazał się w miare grywalny

opieram się na swoim doświadczeniu

w rozdziałce 1280x1024 na moim sprzęcie (miałem jeszcze radka X800) chodził płynnie na poziomie detali 4 (sam zachodzę w głowę jak to możliwe ;) ), więc przypuszczam, że przy niższej rozdziałce na min. detalach może pójść

ale jak dla mnie UT2004 jest i tak lepsze

Call of Duty 2 (a może nawet i 4) może okazać się też grywalne na tym sprzęcie (tzn kumpla autora wątku)

@Pfourul

powinno być powyżej granicy płynności przyjętej dla FPS'a, ale framedropy mogą być uciążliwe; powinno być w miarę grywalne

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

więc tak mogę podać gry które będą chodziły i mnie się podobały na moim wcześniejszym kompie z grafą gf4ti i 512 ramu ale nie ddr2:(;):

return to castle of woflenstein

medal of honor wszystkie do paccific assault (czyli chyba 3 =podstawa plus 2 dodatki)

project igi 2 (świetna gra!!)

red fuction

heroes III (gr bajka)

dungeon siege (polecam!)

colin 2

nfs 2

jak ktoś lubi skradanie to hitman z 3 pierwse części

no one lives forever I i II jak ktoś chce postrzelać agentką z fajna pupą:) (nawet niezła gra jak na tamte czasy)

na razie więcej nie pamiętam ale te gry starczą ci na jakiś miesiąc:P

 

aha no o jak ktoś lubi strzelanki w zamkniętych pomieszczeniach to koniecznie fear i szklana pułapka ;)

 

jak już chcesz grac to nie zastanawiaj sie i "załatwiaj" project igi 2 gra świetna wymagająca i z cudowną grafiką (jak na tamte czasy)

aha no i jeszcze coś wartego polecenia to soldier of fortune 1 i bardzo dobra 2 część to na razie tyle z moich wspomnień ehh grało sie kiedyś jak się było kawalerem teraz 22 i już w łóżku z żoną hehe

Link to post
Share on other sites

@lukyeti

SoF to dobra propozycja

ale mam do Ciebie prośbę - edytuj posty (lewy dolny róg posta z napisem "edytuj") bo Moderator to i tak wykasuje, więc oszczędź mu roboty

ze strzelanek może być jeszcze Doom (np. 2)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@lukyeti

chodzi o to, że jak sobie w ciągu 6 godzin przypomnisz, że nie napisałeś czegoś w danym poście i nikt już po Tobie nie napisał to nie piszesz posta kolejnego, tylko klikasz w taką uroczą ikonkę po lewej na dole Twojego posta z napisem "edytuj"

jest to funkcja, która pozwala na zmianę treści posta i pozwala to uniknąć takiego nabijania postów jak pisanie jednego pod drugim...

jeśli tego nie zrobisz to Moderator to zrobi, postów na liczniku ubędzie i wyjdzie niby na to samo, ale nawet najcierpliwszy Mod da Ci w końcu warna lub bana

mam nadzieję, że wyjaśniłem o co chodzi z tym edytuj

jednocześnie przepraszam za offtop i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ut3?!?!?!? dopiero na 7950 okazał się w miare grywalny

Wymagania są zawyżane, i nie zdziw się że na słabych sprzętach w najbardziej znośnych detalach ujdzie zagrać i jeszcze jaki jest potem uśmiech że działa. Ale oczywiście w granicach rozsądku, głównie chodzi o shadery i silnik.

Link to post
Share on other sites

@STALKER_PL_

myślisz, że pójdzie na tym Cień Czarnobyla :P

u mnie na starej grafie (radek X800) a reszta jak w profilu na minimalnych, rozdziałka 1280x1024 to tak prawie na słowo honoru chodziło...

ale jak da się uruchomić to grę polecam przejść co najmniej raz

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

dosc proste - zadne, ewentualnie "cudem" nfs3

heroes 3 diablo2

 

radze jak najszybciej sprzedac karte komus komu niepotrzeba karty do gier na allegro za 30-40zl

i kupic cos o wiele mocniejszego za 60-80

 

proponuje przyjrzec sie kartom takim jak w tych licytacjach z uwzgledniem niezawysokiego poboru pradu bo mozna tu latwo utopic majac kiepski zasilacz kazda z nich jest warta wydania nawet 100 jesli 7900 bylaby koncowo za 80 to niczym darmo

 

http://www.allegro.pl/item744863414_asu ... 256mb.html

http://www.allegro.pl/item740811322_oka ... color.html

 

oczywiscie mozna i slabsze oferty za polowe ceny wyhaczyc

http://www.allegro.pl/item736124188_nvi ... 00_gt.html

lub szukac innych b. tanich okazji na cos pokroju nawet 6600gt

Link to post
Share on other sites

@STALKER_PL_

myślisz, że pójdzie na tym Cień Czarnobyla ;)

u mnie na starej grafie (radek X800) a reszta jak w profilu na minimalnych, rozdziałka 1280x1024 to tak prawie na słowo honoru chodziło...

ale jak da się uruchomić to grę polecam przejść co najmniej raz

pozdrawiam

na 100% syknie ja tak naprawde to pierwszy raz stalkera przechodzilem na moim starym geforce FX5200 i chodzilo :D:P
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...