Skocz do zawartości

Nie mogę zarejestrować Dell U2412M


Recommended Posts

witam ponownie,

jakieś 3 miesiące temu zakupiłem u2412m w x-kom. postanowiłem go zarejestrować, i tu jest problem. wpisuje service tag 6 cyfrowy taki mam na naklejce na pudle, i jest nie prawidłowy.

nawet wykrywanie automatyczne nic nie daje, bo jest taka mozliwość na stronie della.

co jest nie tak z tym kodem, warto zarejestrować monitor?

 

moze x-kom je rejestruje? :)

 

monitor sprawuje sie wysmienicie, ale warto być ubezpieczonym chyba

 

dzieki za zainteresowanie

Link to post
Share on other sites

zadzwoń do pomocy technicznej, u della działa całkiem sprawnie, a rejestrować teoretycznie musisz, żeby skorzystać z gwarancji itp plus ułatwia to wszelką nawigacje po ich witrynie pomocy technicznej, bez wybrania produktu via service tag jest to utrudnione

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Tutaj może znajdziecie odpowiedź.

 

Też próbowałem zarejestrować 2209WA lecz nie posiada on ani Service Tag, ani Express Service Code. Podobno jedynie mogę tylko sprawdzić jak długo obowiązuje jeszcze gwarancja za pomocą kodu Work Order z etykiety znajdującej się na kartonie.

 

Co ciekawe okres ważności gwarancji na produkty Della obowiązuje od daty produkcji danego sprzętu. Tak podane jest na stronie della (na samym dole).

 

W moim przypadku data produkcji wypada na marzec 2011 więc sugerując się wcześniejszą informacją od tego momentu liczona jest gwarancja mimo, że zakup został dokonany w czerwcu 2011. Trzy miesiące to wcale nie tak dużo, inni mogą mieć większą różnicę ale jak to ma się do wyraźnie podanej 3 letniej gwarancji w sklepach, która zwykle zaczyna obowiązywać od daty zakupu? - wcześniej myślałem, że zawsze tak jest.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...