Skocz do zawartości

Battlefield 3 poważny problem


Recommended Posts

Witam

 

Ostatnio zakupiłem BF 3 i zacząłem grać na multi. Pierwsze godziny były bezproblemowe. Natomiast potem BF 3 zaczął się zawieszać po 20 minutach i muszę resetować komputer :| Posiadam najnowsze sterowniki i nie wiem co może być powodem :| Może ktoś z was będzie wiedział w czym problem.

 

Specyfikacja Kompa:

 

Procek: Intel Core Quad 6600

 

RAM: 2x4GB Kingstom 1333 MHz

 

Karta graficzna: GeForce 560 Asus DCII TOP

Link to post
Share on other sites

Po ostatnim update były i są nadal problemy z punkbusterem, na wszelki wypadek przeinstaluj z evenbalance manualnie.

 

Napisz jeszcze na jakiej karcie dźwiękowej grasz, czy czasem nie masz karty na pci z której leci dźwięk i masz nie wyłączoną integrę w biosie -to powoduje właśnie takie problemy.

 

Temperatura jest jak najbardziej różna w innych grach. Spróbuj zmniejszyć taktowanie grafy w msi afterburner do referencyjnych albo nawet ciut poniżej.

Jak nic z tego nie pasuje albo nie pomoże to ja już też nie pomogę. Powodzenia!

Link to post
Share on other sites

Po ostatnim update były i są nadal problemy z punkbusterem, na wszelki wypadek przeinstaluj z evenbalance manualnie. Napisz jeszcze na jakiej karcie dźwiękowej grasz, czy czasem nie masz karty na pci z której leci dźwięk i masz nie wyłączoną integrę w biosie -to powoduje właśnie takie problemy. Temperatura jest jak najbardziej różna w innych grach. Spróbuj zmniejszyć taktowanie grafy w msi afterburner do referencyjnych albo nawet ciut poniżej. Jak nic z tego nie pasuje albo nie pomoże to ja już też nie pomogę. Powodzenia!

 

ja grałem w bf3 praktycznie od dnia premiery, na początku miałem trochę bsodów, później wyszły jakieś stery poprawione dla amd i było ok aż do około powiedzmy 4 miechów wstecz gdzie po oficjalnej aktualizacji od ea komp zaczął mi się zawieszać na tej grze praktycznie co mapę. wkurzające szczególnie jak dobrze idzie i nagle freeze, dziwny zapętlony dźwięk w słuchawkach i tyle. po około 2-3 weekendach takiego grania wywaliłem to gówn---o w cholerę. P.S. u mnie temperatury też normalne (he he he). Przed cudownymi patchami od ea działało wszystko ok. wymieniłem nawet przeglądarki z chrome na firefox (bo zauważyłem ze jak mi się gra zwieszała i wychodzę do windowsa to przegladarka chrome tez była zwieszona) i nic to niestety nie pomogło.

Edytowane przez sajko
Link to post
Share on other sites

kosq83 - Tak mam zintegrowaną kartę dzwiękową i aktualnie jej używam. Natomiast karta jest ustawiona na ustawieniach referencyjnych. Tylko co zrobić, jak narazie mam tylko zintegrowaną karte dżwiękową ?

Edytowane przez lemur20
Link to post
Share on other sites

Problemy z kartą dźwiękową naprawili juz dawno w jakimś patchu, albo temperatura albo nie wiem.

Ramu masz 8GB, więc to nie w tym tkwi problem, ja miałem ścinki jak wyżej wspomniałem na 4GB RAM, kupiłem 8GB szybsze i problem zniknął.

Edytowane przez EvilOverlorD
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...