Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie, kolega mnie poprosił abym mu znalazł komputer (może być używany) do 300zł, oczywiście sam bym nic nie wymyślił, ponieważ nigdy nic nie składałem za tak małą kwote. Prosił mnie aby poszedł mu PES 2012 i inne gry tego typu - jeżeli ktoś ma coś do sprzedania czy coś to proszę pisać.

Link to post
Share on other sites

Jesli chcesz składać to nie ogarniesz za tyle dobrego kompa nigdy. Patrz jedynie za taka cene w całość. Jakieś z P4 3.0 , 2GB Ram i nie wiem : D Za 500zł jakąś używke wyrwiesz żeby zagrać np. w FIFE 10 itp.

Edytowane przez _Magik_
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiem że nic nie ogarne, dlatego poprosiłem o pomoc. :) Ja oczywiście mam komputer(do którego za jakiś czas przyjdzie i5 :P ) lecz u kolegi krucho z kasą a interesuje się bardzo piłką nożną i po prostu chciałem spróbować mu pomóc aby nie kupił od razu składaka z allegro.

 

Ewentualnie mogę włożyć odemnie jakiegoś starego radeona x coś tam(256 ramu pamiętam że miała ta grafa i Asassyn Creed mi na nim śmigał. )

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/fortron-fsp350-60-hln-i2117047788.html

http://allegro.pl/ramy-ddr2-2gb-nowe-najtaniej-na-allegro-i2123701797.html

http://allegro.pl/asus-p5g41-m-lx-gratisy-bcm-i2109289402.html

lub

http://allegro.pl/foxconn-g41mx-f-2-0-g41-ddr2-vga-s-775-fv-gw-i2121374701.html jak ma byc calkiem sprawna

http://allegro.pl/intel-celeron-dual-core-2-6-ghz-e3400-lga775-i2120576055.html

poki co na integrze, uzbierac na jakas karte graficzna.

dysk musicie gdzies zdobyc, bo przy obecnych cenach...

za obudowe niech posluzy jakakolwiek jaka macie na stanie.

bez napedu optycznego- system z pena postawic.

 

o to za*******e ze masz tego radeona, bedzie jak znalazl

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam dodatkowo mój stary zasilacz 350w który całkiem dobrze mi służył :) co do obudowy to coś sie znajdzie, a dysk twardy hm... postaram się. Dodatkowo moge dodać że gdzieś w szafce leży celeron na socket 775 2,8ghz - nie wiem czy nada się

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

w pierwszej kolejnosci jak chlopak odlozyc jakies pieniadze, to grafa bedzie do zmiany. radki z serii x sa juz dosc stare i wolne, a ten celeronek e3400 jest calkiem żwawy, ladnie sie kreci i mozna do niego dac sporo lepsza karte graficzna.

 

mc 350 jest ok. to byla chyba jakas starsza konstrukcja fortrona. broń tylko boze zeby to nie byl modecom feel ;D

1 rdzeniowy celeronek to slabo troche. ten co podalem jest swietny

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

na socket 775 może coś już z tego wyjść , ale znów jak chce karte lepszą to żeby zasilacz nie zjarał tego... Niech może jeszcze pozbiera ze 100zł. Albo niech coś sprzeda nie potrzebnego : )

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Kolega mówił że chciałby narazie sobie pograć bo strasznie się napalił, w lato mówił że zarobi u sąsiadów w polu i odłoży troche pieniędzy to wymieni części na troszke lepsze. Co do zasilacza, narazie leży gdzieś u babci więc lepiej będzie jak kupie chyba dla niego ten co podesłałeś - dzięki z góry. Nagrodziłem każdego plusami za pomoc i jeszcze raz dzięki. Nie chciałem kupywać żadnego kompa mu ze złożonych na allegro bo to pewnie shity jakich mało.

Link to post
Share on other sites

Za 150zł kupi już 2 rdzeniowy procek używke intela. Płyte główną ze 140zł uzywka ram tanie jak woda 2GB może na początek obudowa jest , dysk skołować i dalej kombinujcie ide spać : ) Pzdr.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

My z Grudziądza. Co do napędów, znajdzie się napewno coś, ponieważ na strychu mam troche komputerów starszych. DVD lub CD znajdzie się jakieś, bardziej obawiam się o twardziela ;p

 

Zaraz wyjdzie ze całego kompa złożysz kupując tylko mobo xDDDDDDDDDDDD

No miałem plany złożyć mu coś pod AM2 ponieważ mam na strychu, ale nie mam ramu i nie wszystkie części jestem pewien ze działają ;d
Link to post
Share on other sites

Obudowa to nie będzie problem, ramu nie mam chyba że 512-stki, procesor tylko semprona, athlona na socket 462 razem z płytą główną(hehe zabytek), i tego Celerona z radiatorem. Znalazłbym jedynie tą karte graficzną 256 ramu pod PCI-e (myśle że na pesa by mu narazie stykało, we wakacje dorobiłby sobie) a dysku napewno nie znajdę bo ostatnio szukałem i lipa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...