Skocz do zawartości

GTX 460 i BF3 problem


Recommended Posts

Witam

Posiadam Gigabyte GTX 460 w wersji referencyjne i często grywam w BF3 ale zaczeły dziać się dziwne rzeczy. Otóż podczas gry np. po 20 minutach mam takiego solidnego dropa fps, zużycie gpu w tym momencie wynosi 0 %. Nie ma reguły kiedy to się dzieje. Myślałem, że to przez tempy ale karta podkręcona do 800MHz ma max 70 stopni, mierzone MSI Afterburner i Kompuster.

 

Jakby co procek ma max 50 stopni.

Edytowane przez blub17
Link to post
Share on other sites

Tak, chyba ze masz jakas czujke ktorej mozesz uzyc :)

 

Te karty maja problem z temp. VRM, wiem co mowie, jako ze mam taka sama karte, tyle ze obecnie zwodowana i sekcja od zawsze mi sie smazy

Link to post
Share on other sites

Hmmm.. niby się nie smaży jest ciepły ale ręki mi nie spalił. Z tym RAM'em to sprawdzę. A możliwe, ze mogę mieć te dropy przez neta ? Bo ostatnio mam problem z netem co chwilę rozłącza i do tego siostra jest ze swoim laptopem bo ma ferie na studiach, więc kiedy mam lagi grę ścina a więc zużycie spada i zanim wróci do poprzedniego stanu wyższego zużycia musi potrwać te 3 sekundy, jest taka opcja możliwa?

 

Chodzi o RAM na karcie graficznej czy ten RAM RAM ?:D Jak kupię jeszcze kość 1 GB to w ogóle będzie ona widoczna skoro pamięci mam dwukanałowe? Ram patrzyłem na karcie graficznej to nawet w momencie tych dropów wykorzystywał max.750MB a karta ma 768MB, sprawdzane MSI Afterburner więc 100% nie bierze.

Edytowane przez blub17
Link to post
Share on other sites

Jakieś to dziwne, grałem dzisiaj w bf3 na mapie pełnej ludzi i nic nie laguje, ani sie nie wiesza. Nie wiem skąd ludzie mają tyle problemów z origin i punkbusterem. Mam 4gb ramu tak samo, 2x2gb. Gra ostro ciśnie kompa, to widać, bo mam najwyższe temperatury w tej grze. Procek 60 , mobo i mostki 45-50 a grafika 70 około. Pomimo oc komputer i gra działa bardzo stabilnie. W innych grach też masz problemy?

Link to post
Share on other sites

Na razie jest normalnie to chyba był net. Bo miałem pingi po 90 teraz mam 25 i było ok ale widać, że ramu duże bierze więc chyba 1 GB dokupię tak czy siak. A te spadki zużycia gpu w MSI Afterburner to były wtedy jak minimalizowałem grę %-) . Jak dalej będę miał kłopoty to odświeżę temat. Pozdro

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...