Skocz do zawartości

X8 a mocniejsza bateria ?


Recommended Posts

Witam. Zamierzam kupić sony ericsson’a x8 i chciał bym się was poradzić jak to jest z baterią w tym telefonie, z tego co słyszałem, wyczytałem przy przeciętnym użytkowaniu trzyma około 2-3dni czy to prawda? Jak to jest z tymi mocniejszymi bateriami np na allegro ta ma 1600mAh a oryginalna 1200 mAh dlatego mam kilka pytani:

1.) Czy to rzeczywiście działa da mi to 1-1,5 dnia ? Czy jest to po prostu nabijanie ludzi.

2.) Czy takie podmienianie baterii na mocniejsze, pojemniejsze może wpłynąć jakoś na telefon, uszkodzić itp.

3.) Pytanie do osób posiadających ten telefon. Ile na oko działa ten telefon w stanie ‘’czuwania’’ nic na nim nie robimy, włączamy go i zostawiamy.

4.) Czy Nokia 500, Nokia 700 ma mocniejsza baterię.

Link to post
Share on other sites

@up Rozumiem

Ale czy jest ktoś w stanie w podpunktach odp mi na te pytania.

1.) Czy to rzeczywiście działa da mi to 1-1,5 dnia ? Czy jest to po prostu nabijanie ludzi. 2.) Czy takie podmienianie baterii na mocniejsze, pojemniejsze może wpłynąć jakoś na telefon, uszkodzić itp. 3.) Pytanie do osób posiadających ten telefon. Ile na oko działa ten telefon w stanie ‘’czuwania’’ nic na nim nie robimy, włączamy go i zostawiamy. 4.) Czy Nokia 500, Nokia 700 ma mocniejsza baterię.

Link to post
Share on other sites

1) Czasami jest to pic na wodę, ponieważ takie chińskie cuda często nie sprawdzają się i wypadają gorzej niż ich oryginał (możesz trafić na dobra aukcją, możesz na zła, loteria)

2) Nie, chyba że wybuchnie...

4) Patrząc na liczby, to mają trochę słabszą baterię

Link to post
Share on other sites

Miałem tą xperię i w temacie trzeciego pytania powiem Ci ze około 4 dni. Może troszkę więcej jak faktycznie nic a nic nie robisz. Wifi wyłączone, 3G też. Normalnie nie licz na zbyt dużo. To budżetowy i słabiutki telefon a jakość wykonania jest wręcz śmieszna. Trzeszczy od wyjęcia z pudełka. To taka podróbka użytecznego smartfona. Ogólnie x8 moim zdaniem nadaje się do smarowania chleba. Nie mówiąc o słabym czujniku zbliżeniowym (za późno wyłącza ekran) więc dość często odbierając telefon wyłączasz policzkiem mikrofon (fantastyczna opcja). Aha, jak już tak wychwalam to może chcesz kupić bo leży u mnie w szufladzie :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...