Skocz do zawartości

Na co warto poczekać


Recommended Posts

Jakie w tym roku mają wyjść ciekawe tytuły (czaję się już na WARGAME EUROPEAN ESCALATION :D )

Aha i proszę nie pokazywać mi spisu gier on line itd.

 

 

 

_______________________

zmieniłem nazwę tematu bo "za czym czekać" jest trochę nie po polsku. daft

Link to post
Share on other sites

czemu ja właśnie 4 przechodzę, chociaż optymalizację pokpili i cały czas nie rozumiem jak na padzie można strzelać (na konsolach gdzie optymalizacja jest dobra) nie wiem czemu kompy i konsole nie mogą być na równi oraz czemu gry muszą się ubiedniać dla konsol, wracając do SA to przeszedłem 6 razy 8)

Link to post
Share on other sites

Mało mam ostatnio czasu na giercowanie, ale jest kilka tytułów, które na bank zawitają na moim kompie: oczywiście 2 produkcje Rockstara, tj. GTA V i Maksymilian BoliMnie, może Diabolo 3, fajnie byłoby zobaczyć kolejnego Grida od Mistrzów Kodu, bo seria Dirt gryzie piach i dogorywa. Co do nowego GTA to jest jakaś szansa, że będzie chodzić przyzwoicie w dniu premiery, bo w końcu to ten sam silnik co IV, która od łatki 1.04 czy której tam chodzi już elegancko. Zresztą przejdę tę grę niezależnie od optymalizacji, bo ten tytuł jest mi drogi i darzę całą serią ogromną sympatią, to mój must have. Łysym Maxem z brodą też z pewnością pobiegam i postrzelam, materiały promocyjne napawają optymizmem, ta gra po prostu musi być dobra albo bardzo dobra, nie ma innej opcji.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...