Skocz do zawartości

[Kupię] GeForce 8800 Ultra


Recommended Posts

Witam.

 

Kupię kartę grafiki GeForce 8800 Ultra. W grę wchodzi jedynie produkt firmy EVGA, mile widziane modele z serii ACS3 lub Superclocked, charakteryzują się dodatkowym radiatorem na spodzie karty - http://www.ixbt.com/...u-scan-back.jpg . Oczywiście interesuje mnie sprawny sprzęt i nie żadne "zakalce" z piekarnika (da się to rozpoznać).

 

Kontakt na PW.

 

Edit: Rozważę również inne propozycje. Generalnie interesują mnie wersje fabrycznie podkręcone a takie w swojej ofercie miała jedynie EVGA i XFX.

 

Edit 19.02.2012: Nadal aktualne!

Edytowane przez Witq1987
Link to post
Share on other sites

Witam. Kupię kartę grafiki GeForce 8800 Ultra. W grę wchodzi jedynie produkt firmy EVGA, mile widziane modele z serii ACS3 lub Superclocked, charakteryzują się dodatkowym radiatorem na spodzie karty - http://www.ixbt.com/...u-scan-back.jpg . Oczywiście interesuje mnie sprawny sprzęt i nie żadne "zakalce" z piekarnika (da się to rozpoznać). Kontakt na PW. Edit: Rozważę również inne propozycje. Generalnie interesują mnie wersje fabrycznie podkręcone a takie w swojej ofercie miała jedynie EVGA i XFX. Edit 19.02.2012: Nadal aktualne!

Edit 26.02.2012: Aktualne! Mogą też być wersje niepodkręcane oraz z chłodzeniem wodnym (EVGA Black Pearl). Rozważę każdę propozycję!

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Witam serdecznie,

 

Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?

 

Posiadam tą kartę graficzną jest w dobrym stanie wszystko działa. 5 lat temu była warta ok 2.800 PLN mógłbym ją sprzedać za 1800 PLN, w najgorszym wypadku i więcej nie zejdę do 1600 PLN.

 

Pozdrawiam.

 

Witam serdecznie,

 

Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?

 

Posiadam tą kartę graficzną jest w dobrym stanie wszystko działa. 5 lat temu była warta ok 2.800 PLN mógłbym ją sprzedać za 1800 PLN, w najgorszym wypadku i więcej nie zejdę do 1600 PLN.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Trochę śmieszne co piszecie, może dlatego, że teraz wszyscy idą na "friko". Podsyłam wam link do aukcji na ebay gdzie ta karta idzie ostatecznie na 1500-1700 PLN ($525) (ja podałem taką cenę bo jest niezniszczona). Poza tym post kierowany nie do was tylko dla poszukującego.

 

 

Pozdrawiam.

 

http://www.ebay.com/ctg/EVGA-Corporation-NVIDIA-GeForce-8800-Ultra-768-P2-N881-AR-768P2N881AR-/73837076?_pcatid=511&_trkparms=aid%253D333003%2526algo%253DRIC.V2V%2526ao%253D1%2526asc%253D2%2526meid%253D1201421765065505336%2526pid%253D100002%2526prg%253D1000%2526rk%253D1%2526&_trksid=p5360.c0.m2000056

Edytowane przez JanBarakat
Link to post
Share on other sites

Tylko weź pod uwagę, że ceny spadają co roku o jakieś 200 zł, czyli 5 (lat) * 200zł w dół = 1000zł, dlatego tez jest tyle warta. Ta karta graficzna ma lepsze parametry od jakiejś nowej z 2011. Tu nie liczy się rok produkcji tu liczy się jakość. Link, który podałem przedstawiał karte graficzną ale z serii Nvidia, z tego co mi wiadomo EVGA biją ją na łeb, także musi być o 300 zł droższa od Nvidii.W takim razie jeśli według ciebie ta karta jest "reliktem" to dlaczego za granicą tak sobie ją cenią? skoro wyszły już nowe karty graficzne w USA, a te co mają do nas dochodzą po paru miesiącach? Kit czy zysk? myślę ze to drugie.

 

Polecam tą kartę.

Link to post
Share on other sites

Jeśli w takim razie teraz jest warta ~1800zł to jest wydajniejsza od cenowo np 670 gtx tak?

W takim razie dlaczego na allegro jest za 250zł i nikt nie licytuje ?

Kiedyś to była bardzo dobra karta , teraz tez da się na niej pograć ale nie pobije nawet starszych "słabszych" grafik typu 250 gts

Link to post
Share on other sites

Ahaahah, o chłopie, na pewno jej nie sprzedasz, ta karta to już staroć, piekarnik do wygrzewania. Może w USA albo gdzieś tam, ale w PL to jedynie, jak wcisniesz kit typu "ta karta jest lepsza od tych z 2011, bo jest dobra jakościowo" Tia i najnowsze gry na low detalach... Jakby sprzedający był laikiem, to odradzam, można dorwać coś o wiele lepszego;D

Edytowane przez Blue AMD ATI Radeon
Link to post
Share on other sites

Tylko weź pod uwagę, że ceny spadają co roku o jakieś 200 zł, czyli 5 (lat) * 200zł w dół = 1000zł, dlatego tez jest tyle warta. Ta karta graficzna ma lepsze parametry od jakiejś nowej z 2011. Tu nie liczy się rok produkcji tu liczy się jakość. Link, który podałem przedstawiał karte graficzną ale z serii Nvidia, z tego co mi wiadomo EVGA biją ją na łeb, także musi być o 300 zł droższa od Nvidii.W takim razie jeśli według ciebie ta karta jest "reliktem" to dlaczego za granicą tak sobie ją cenią? skoro wyszły już nowe karty graficzne w USA, a te co mają do nas dochodzą po paru miesiącach? Kit czy zysk? myślę ze to drugie.

 

Polecam tą kartę.

Gość sobie w choooja leci z wami i dodatkowo was nakręca ;) Nikt nie jest przecież tak głupi, nawet ja.

Link to post
Share on other sites

Wiem tylko, że w sklepie jest tyle warta ;). Niby "piekarnik", ale dobry za wysoką cenę. A jeśli chodzi o to, że ta karta poszła za marne 150 zł...to tylko świadczy o ludzkiej głupocie, "że im starsze tym gorsze, bo nowsze są droższe"...sami widzicie, że cena trzyma górę. Także jest warta więcej niż 200 zł - cena jaką podałem na luza poszła by jakby ktoś ogarnął cenę rynkowa...

Link to post
Share on other sites

Wiem, że nie powinienem, ale nie moge się powstrzymać.

8800 Ultra jest warta max 200zł jeśli jest to lepsza wersja i nie ma się co łudzić na więcej. Takie sa realia i nia ma co patrzeć na ceny sklepów sprzed kilku lat gdzie karta jeszcze widnieje na stanie.

 

Także jest warta więcej niż 200 zł - cena jaką podałem na luza poszła by jakby ktoś ogarnął cenę rynkowa...

Jakby ktoś ogarnął cenę rynkową tej karty, to nie dostałbyś nawet 200zł za tą klartę.

Link to post
Share on other sites

chłopie ! ja takie 2 EVGI sprzedalem 1,5 roku temu za niecale 400zł LEDWO !

co ty tu za smieci wypisujesz !?! ze karta warta 1600-1800 ?!?!

 

kupilem w zeszlym tyg 2 podwojne gtx-y 295 (4 uklady graficzne) za 850zł a zjada to ta ultre z 5razy...

 

LOOOOOOLLLLLLLLLL

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...