Skocz do zawartości

[Kupię] GeForce 8800 Ultra


Recommended Posts

zaraz do nich dzwonie :D:D:D

a tak serio to kolego posluchaj - to sa dzialy cennikow dawno nieaktualizowane

tak samo jak ostatnnio mozna bylo kupic chyba to w proline lub arescie gtx-260 od asusa za okolo 1tys

szybko go pozniej zdjeli jak ktos im powiedzial ze maja takie stare nieaktualizowane cenniki

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

czy ty masz wogole jakiekolwiek pojecie o prawie handlowym ?

wystarczy ze bedzie gdzies napisane ze nie jest to oferta handlowa i zalatwione :D

 

dostaniesz ladnego maila ze towar niedostepny i to wszystko

czekamy co mi odpisza

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

Chyba sobie kpisz... Co z tego za ile stoi skoro nikt za tyle nie kupi? Mój GTX jest pewnie o 100% wydajniejszy a znalazł by go za 350zł... Przy czym ma niższy podbór prądu i obsługę DX11. A w ogóle to o jakiej jakości niby mówisz skoro nie grasz w gry? Najpierw to myślałem że Ci o wydajność chodzi a skoro nie grasz to już nie wiem, bo przecież raczej jakości obrazu nie ma takiej "idealnej" żeby dopłacać 1500zł :D

Link to post
Share on other sites
Nikt na to nie pójdzie - za taką kasę którą Ty chcesz za swojego 8800ultra mądra osoba kupi 7970/GTX670, który wydajnościowo miażdży 8800Ultra. Wszystko traci na swojej wartości. Chyba tylko jakieś dziecko nieznające się ani grama na sprzęcie zwróciło by uwagę na Twoją ofertę.
Link to post
Share on other sites

Ale gdyby towar był niedostępny to by go wyrzucili z listy i nie dałoby się go kupić... o.O. A jakoś się da, więc nie rozumiem dlaczego ta karta nie pojdzie za 2000 zł skoro nowa kosztuje 2800 i mozna ja nadal kupic...sklep jest poinformowany o tym na bieżąco. Ale zobaczymy co odpiszą, jeśli nie zadbali o porządek w sieci mieliby "fajnie"..heh.

Link to post
Share on other sites

Wiesz wogole na czym polega aktualizacja cen na takich stronach ??? bo widze ze nie

to nie siedzi Pani Jadzia z cennikiem i osobno nie wklepuje :D

dostaja cale gotowce w formie txt. od dystrybutorow i system na stronie po dodaniu takiego pliku automatycznie dodaje towar na stan wraz zpodlinkowanymi zdjeciami 9 w tych plikach sa nawet linki do zdjecod producenta)

takich plikow moze byc dziesiatki i moze sie zawieruszyl jakis i dlatego teraz widzisz takie fajne "okazje" z 8800 ultra, gtx i 8500GT za 300zł :D

 

Mija 1,5 h i nikt nie odpisal wiec juz wiadomo

a teraz zwroc uwage jakie karty ma ta firma na stronie - TYLKO z 2007 roku !

Czyli tak jak sadzilem - stara strona firmy ktora sie juz tym nie zajmuje a naz stonie moze miec jesli nie jest to oferta handlowa

 

chcesz kolego to ci sprzedam za 1800 4 takie ultry

idziesz na to ? przeciez mozesz na tym ladnie zarobic :D :D :D%-)

baaaa zrobie Ci oferte roku i pogonie moje dwa gtxy za ta cene :D normalnie okazja jak nigdzie :D

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

chlopie ! przeciez ci jasno pokazalem ze to oferta z 2006-2007 roku - karty graficzne ati z seri HD2xxx jako najnowsze ...jak juz mamy serie 7xxx a niebawem 8xxx !!! a teraz zjedz na sam dol strony i zobacz taki ladny wyposrodkowany napis Copyright By MILO 2006

 

mysle ze dalsza dyskusja jest juz zbedna bo to by juz zrozumial kazdy ze to ich stara strona...

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...