Skocz do zawartości

Pytanie o gta 4


Recommended Posts

Zależy jaki to procesor. 2.2GHz? Czyżby Core2Duo e4400? Zrobisz na nim 3-3.2GHz przy dobrych wiatrach. 4GB RAM się przydadzą - jest sposób na to by karta graficzna, gdy zapełni swoje zasoby ( a zrobi to po pierwszy 5 sekundach gry :cenzura:) pomagała sobie wykorzystując pamięć RAM na płycie głównej.

 

Napisz jaką dokładnie masz kartę, nie nVidia 512MB, tylko model, np GeForce 9800GT bądź Radeon HD4850.

 

Jeśli podkręcisz ten procesor tak jak pisałem, to da się grać.

 

Generalnie GTA IV to bardzo dziwna gra. Tak naprawdę, to w tej grze płynność zależy od procesora, a reszta bajerów od tego jaką masz kartę graficzną, z jaka ilością pamięci. Ja np mam tyle samo klatek przy niemalże każdych ustawieniach, ale jeśli mam ustawiony procesor na 2,6GHz to jest to 30 klatek w dół, a jeśli procesor chodzi na 4,0GHz to mam do 40 klatek w centrum (na plaży 70-80).

Link to post
Share on other sites

w koncu ktos pisze cos z sensem ;P. ja mam 2x 3.5ghz i jako tako da sie grac, gdzies widzialem komentarze w stylu "ja mam 2.2ghz i przy dobrze skonfigurowanym gta na maxymalnych mam 30fps" to jest normalnie zalosne ;P

Przy czterech rdzeniach, czemu nie? Bodajże Q8200 albo Q8300 ma 2,2GHz, tak więc myślę, że akurat to mogło być prawdą. Co innego w przypadku Duo :cenzura:. Poprzednio miałem DualCore 1,8GHz. Jak zobaczyłem FPS na stockowych zegarach.. to się okazało że mam słaby komputer :cenzura: Ale 3,0 zrobił i nawet szło. Teraz poniżej 4,0 nie schodzę, bo mi się nie podoba, jak jest mniej.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...