Skocz do zawartości

Recommended Posts

Potrzebuję laptopa głównie do gier (World of Warcraft jest z nich chyba najbardziej wymagająca).

dlaczego laptop? chciałbym grać w 3 różnych miejscach, a kupowanie 3 PCtów narazie mnie przerasta, dlatego wolę jednego laptopa (17 cali około) +myszka i + klawiatura (już je mam)

 

Zastanawiałem się nad czymś typu MSI GT780DX lub Asus G74SX.

Jest to tylko wstępna przymiarka, więc narazie patrzę ile trzeba w to włożyć.

 

Jaki procesor/ ram czy karta graficzna byłaby optymalna do takiej gry? może jakieś propozycje od siebie w ciekawej cenie? (min. 15')

 

oglądanie filmów w podróży też by się przydało, więc jakaś fajna matryca mile widziana ; )

Link to post
Share on other sites

WoW nie ma dużych wymagań i już GT540 powinno wystarczyć do osiągnięcia 30fps przy high detalach w natywnej rozdzielczości. żeby kupić lapka 17 cali trzeba szykować około 3k. Ogólnie to proponuje L702x z gt555 i FHD. Super jakość matrycy, zaskakująco dobry dźwięk, do WoW-a ci wystarczy a i nie będzie tak ciężki jak gamingowe lapki.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na twoim miejscu zastanowiłbym się nad tym HP. Sam mam lapka HP i służy mi świetnie, jedyne zastrzeżenie to zasilacz który czasem lubi płatać filgle jeśli uszkodzisz plastikowe elementy przy wtrzyczce do lapka :) tak to uważam że to solidnie wykonany lapek :) Szkoda tylko że matryca błyszcząca

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wybieram HP DV7: Ma najlepszą (według Notebookcheck mobile GPU -aż wierzyć się nie chce) kartę graficzną - HD 6770

podobno jest dobrze wykonany, wygląda solidnie.

 

tak to jest jak się nie odświeża- dzięki za pomoc Magik i Grabarz

Edytowane przez Jolker
Link to post
Share on other sites

nie wiem, czy opłaca się dopłacać te 300zł, do gt 555m, (bo chyba tylko o grafę można tu zazdrościć). MSI ma 15', mi by bardziej coś 17' pasowało (gt780 ^^) no niestety te MSI 17' są od 4tysi,

 

HD 6770m a GT 555m BARDZO duża różnica? w notebookcheck to jest odpowiednio 69 i 65 miejsce

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...