Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Płytę mam od ponad miesiąca, jestem zadowolony jednakże mała rada

w uefi nie polecam włączać opcji automatycznego podkręcania (przeważnie mnożnik był x 47 )i jednocześnie oszczędzania energii.

W sumie głupie ale chodziło.

Przy mocniejszych obciążeniach (testy procesora i5-2500k)potrafił zawisnąć :( . Wyłączyłem oszczędzanie energii i śmiga.

Spotkałem się z problemem połączenia płyty z monitorem kablem dvi (działało przez chwilę tylko do załadowania win7 x64, później wywalało że nie monitor nie jest podłączony, korzystam z integry z proca) z vga wszystko jest w porządku

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

to znaczy się płytka się dobrze sprawowała dokładałem stary dysk i zostawilem otwarty komputer na podłodze wtedy moja siostra niestety dużo mlodzsza chciala się zabawić kabelkami w piecu po przłączała jakieś kable ja włączam komputer a komp nagle gorący jak piasek na saharze oddałem mojemu informatykowi żeby zobaczyl co jest teraz używam laptopa .....

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Nieee, pod OC AsRock będzie dobry, ale zauważ że najlepsze wyniki GHz osiąga się na MSI, tutaj świetnie sprawuje się seria z Z77. Najlepszy dotychczasowy model pod Z77 - Z77A-GD65 osiągnął rekordowy wynik z taktowaniem ponad 7GHz, oczywiście na azocie. Co do ASRocków to słyszałem że nieźle się sprawuje Z77 Extreme6. Niech o serii Fatal1ty się ktoś wypowie, bo moja wiedza o niej jest mizerna. Najlepszy model od ASRocka w rozsądnej cenie to PRO3 B3 pod P67, więc możesz go brać bez obaw.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...