Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam takie pytanie, mam zamiar przejsc na abonament w Play i zastanawiam sie nad kupnem HTC Sensation. Chcialbym zapytac czy oplaca sie kupno tego telefonu w cenie 869zł ? ;) Czy warto brac ten telefon czy szukac czegos innego ? I co o nim sadzicie? ;)

Link to post
Share on other sites

"Pomoc techniczna HTC sugeruje przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu, ale jak komentują użytkownicy - nie przynosi to efektu. Nie pomaga też wymiana sprzętu, bo trzecia czy nawet czwarta sztuka telefonu po kilku dniach zaczyna się zachowywać dokładnie tak samo jak pierwsza."

Twoim zdaniem ciężko trafić badziewną sztukę?

http://www.telepolis.pl/news.php?id=22390

Link to post
Share on other sites

Za 700zl 2rdzenia? Ciezko chyba bedzie ;> I nie potrzebuje tez telefonu nie wiem jakiego dobrego ;) Jak odradzaja tego HTC to zostaje mi SGS+ do kupna

 

Sgs plus. Nie kupuj zubożony sgs za 1000 używkę 2 rdzeniówki na gwarancji znajdziesz sgs ma lepszy ekran tak więc jak telefonu do

hardcorowego grania nie używasz, to gorąco polecam!!!

Link to post
Share on other sites

To moze sie wstrzymam z kupnem nowego, dozbieram troche pieniedzy i kupie jakas uzywke... ;)

 

@Nalovp

Troche poszukalem, poczytalem i doszedlem do tego, zacytuje:

 

"Pragne zakomunikowac, ze po ponad 3 tygodniach testow moge potwierdzic, ze problem zostal calkowicie rozwiazany. Winowajna okazal sie srebrny pin uziemiajacy. Po jakims czasie u niektorych uzytkownikow pin nie styka dobrze do obudowy i przez to nie jest odprowadzana elektrycznosc statyczna. To dlatego tez zdjecie obudowy i zabawa telefonem w reku usuwala ten problem. Jak pisalem wczesniej ludzie wymyslili kilka sposobow na zapewnienie odpowiedniego kontaktu pinu z obudowa i wszystkie te metody dzialaja. Mozna uzyc folii aluminiowej, odgiac ten pin delikatnie do zewnatrz lub polutowac troche http://forum.pcformat.pl/images/smilies/sup/wesoly.gif Ja wykorzystalem drugi sposob, odgialem delikatnie pin i od jakichs 3 tygodni ekran dotykowy dziala bez zadnych problemow, biorac nawet pod uwage fakt, ze nie mialem litosci i ladowalem telefon czym popadnie."

 

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1239238 <- Tutaj pokazane co bylo przyczyna wady ekranu.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli tylko taka bzdura to w sumie można go brać.(nie wnikałem aż tak dogłębnie w ten temat bo telefony z androidem mnie narazie nie interesują).

Ps.gdyby coś ci z dotykiem szwankowało to przynajmniej będziesz wiedział co jest grane ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Rozumiem i ciesze sie ze powiedziales, napisales ze takie cos sie dzieje z tym telefonem. Jestem swiadomy ze po kupnie go moze mnie to spotkac i bede wiedzial co z tym zrobic ;) Czekam jeszcze na jakies opinie od posiadaczy tego telefonu. Znalazlem w miare ciekawa oferte z T-mobile, lepsza niz w Play na taki sam abonament ten telefon kosztuje 789 zł, mysle ze jak za taki telefon nie jest duzo, chociaz moge sie mylic gdyz nie znam zabardzo sie na tym ;)

Edytowane przez Stecu23
Link to post
Share on other sites

Korzystam z Sensation od ok. 3 miesięcy. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobra wydajność, dobry wyświetlacz, dobre wykonanie i zero wyżej wymienionych problemów. Jedynymi wadami są krótki czas pracy na baterii i trochę za mało pamięci RAM.

 

Zastanawiałem się nad wyborem telefonu dosyć długo i padło właśnie na HTC. Jedynymi ciekawszymi, ale i znacznie droższymi, telefonami z Androidem są moim zdaniem Razer i Galaxy Nexus.

 

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie Sensation pisz - chętnie odpowiem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

kup tylko i wylacznie iphone 4 dozbieraj kase i bedziesz mial idealnie zoptymalizowany telefon i nie sa ci potrzebne zadne 2 rdzenie tak jak w wypadku androida gdzie system tnie sie prawie na kazdym telefonie z androidem (ciut lejpiej jest sgs + ale to nie jest to co ios

ios to najlepszy system i nie ma mowy o zawieszaniu sie telefonu czy problemach z wifi tak jak telefon z andkiem

 

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Link to post
Share on other sites

nie sa ci potrzebne zadne 2 rdzenie tak jak w wypadku androida gdzie system tnie sie prawie na kazdym telefonie z androidem (ciut lejpiej jest sgs + ale to nie jest to co ios ios to najlepszy system i nie ma mowy o zawieszaniu sie telefonu czy problemach z wifi tak jak telefon z andkiem

Nigdy takich problemów nie miałem. Jeśli komuś się android wiesza lub tnie to najwyraźniej nie umie dobrze skonfigurować telefonu. Android jest dla kogoś kto lubi się bawić z ROMami itd. iPhone to telefon dla bananowców, którym trzeba wszystko przynieść na tacy.

 

To prawda, że iOS jest mega stabilny i szybki lecz nie przesadzajmy z tym andkiem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeden z Iphonem bd gadal za android do bani, drugi co ma tel z androidem bd gadal ze Iphone itp do bani

Mylisz się. iPhone jest za drogi - stąd moja opinia. Gdyby był w cenie takiego SGS'a to rzeczywiście tylko jego bym polecał.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Miałem Sensation jeden dzień,

Jak dla mnie za długi (jakiś taki nie proporcjonalny), nie czuć tych 2 rdzeni, żadnych rewelacji, za drogi. Spodziewałem się naprawdę czegoś nadzwyczajnego w tej cenie.

 

Zmieniłem na desire S i jestem zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Recenzja porównująca

Porównanie specyfikacji

Telefony bardzo porównywalne. Z obu będziesz zadowolony. Weź ten który bardziej Ci się podoba i który lepiej leży w dłoni.

 

Na plus dla Sensation przemawia fakt, że HTC znacznie lepiej wspiera swoje urządzenia. Aktualizacja do 4.0 jest już oficjalnie zapowiedziana na koniec marca. Nawet jeżeli opóźni się o kilka tygodni, to i tak będzie duuużo wcześniej niż dla Optimusa.

Edytowane przez jack_rackham
Link to post
Share on other sites

Recenzja porównująca Porównanie specyfikacji Telefony bardzo porównywalne. Z obu będziesz zadowolony. Weź ten który bardziej Ci się podoba i który lepiej leży w dłoni. Na plus dla Sensation przemawia fakt, że HTC znacznie lepiej wspiera swoje urządzenia. Aktualizacja do 4.0 jest już oficjalnie zapowiedziana na koniec marca. Nawet jeżeli opóźni się o kilka tygodni, to i tak będzie duuużo wcześniej niż dla Optimusa.

Tez o tym czytalem wlasnie, czekam na HTC az do salonu u mnie w miescie dojdzie i biore go ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...