Skocz do zawartości

BF3-Tragedia na moim sprzęcie


Recommended Posts

Witam. Mam problem z grami na taki oto sprzęcie:

HD6950 sterowniki 12.1

I5 2500k

W bf3 nie idze grac co widać filmiku.

W wiedzmina 2 grało sie juz lepiej jednak szału nie było. Rzadko ale zawsze łapałem za wiechy na 2-3s.

Nawet w minecraft podczas wybuchu Dynamitu się zacinało .

 

Co mam robić ?

 

 

Tutaj filmik jeżeli można to tak nazwać z "gry"(Ustawienia fullUltra aax16 msaax4 HD)

http://youtu.be/2RCyoYg9NHk [youtu.be]

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Bo przeciez ciezko im kliknac na exe ppm i wybrac uruchom za pomoca karty graficzne i wybrac ta mocniejsza. Jest tez mozliwosc ustawienia jako podstawowa grafe jaka sie chce. W tedy problemow to byc nie powinno bo pewnikiem gra odpala na grafie w SB.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Wiec tak.

Z tego co mi wiadomo to Sandy Bridge (twoj i5 2500K) posiadaja wlasna karte graficzna.

Zazwyczaj gry uruchamiaja sie na tej wlasnie karcie (czemu tak jest nie wiem). Mozna latwo temu zaradzic.

 

1. Mianowicie kliknac PPM (prawy przycisk myszki) na skrocie (wrzeczywistosci wystarcza)

2. Wybrac z listy opcje odpowiedzialna za karty graficzne

3. Klikac w nia i wybrac karte graficzna zewnetrzna (w twoim przypadku to radek 6950).

4. Jezeli chcesz by nadal z tej grafy sie odpalalo to klikasz w zakladke zwiazana z domyslna karta graficzna.

5. Wybierasz ta ktora chcesz i tyle.

Problem powinien ustapic.

 

Taki translate wystarczy %-) %-) %-)

 

Ps. Jezeli odrazu przy wyborze grafy masz domyslna obok radka 6950 to niestety ciezko jest mi pomoc.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Jezu czlowieku. Nie pamietam dokladnie, a problem przeleciec wszystkie zakladki az po wlasciwosci? Napisalem to najprosciej jak sie dalowiec powinienes to zrozumiec.

 

Sony dzieki za streszczenie %-) %-) Chociaz to ja mu instrukcje napisalem ktora zaraz poprawie. :P

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

To ja teraz jestem zielony. A wejdz w menedzer urzadzen i zobacz ile kart graficznych widzi twoj system. Tego chyba wypisywac krok po kroku nie musze????

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

zauważyłem, że problem z BF'em3 mają tylko userzy sb :o

Chyba ci się coś pomieszało w dyńce :majty: Sandy Bridge to nie problem,problemem jest HD 6950-zresztą nie pierwszy nie ostatni :pajac: W tych ustawieniach nawet HD 6970 puchnie więc co dopiero HD 6950 :rotfl:

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ciekawe bo na lapku moim ta gra chodzi na wysokich plynnie ~40fps. Mam w nim i5 2440M , 4 GB ram oraz GeForce GT 540M 1GB

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...