Skocz do zawartości

czy pójdzie mi mw3


Recommended Posts

Co wy gadacie? Ja w wypadku gdy nie jestem pewien, czy gra mi pójdzie np. ze względu na kartę patrzę na YT filmik z udziałem mojej karty.

I co, jeśli zobaczysz że koleś gra np. w BF3 na karcie GeForce MX 440 to będziesz pewien, że ta gra pójdzie na tej karcie ? Masz pewność, że ludzie robiący tego typu filmy mają na pewno komputery z taką konfiguracją ?
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kolego miej trochę zaufania do innych... Po co miałbym pisać coś innego? żeby jakiś % posiadaczy kart kupił grę i się zdziwił? Również dobrze wszystkie powyższe odpowiedzi mogą być specjalnie źle napisane tak wiesz, dla zabawy ;) Dlatego zastanów się czemu nie ufasz innym ;)

 

ps. tobie bym nie ufał ;)

Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie ufam innym w internecie ? Bo nie raz zostałem oszukany. Jeśli myślisz, że wszyscy ludzie są mili dla siebie to się grubo mylisz. Co do tego, że byś mi nie ufał, to co ty możesz o mnie wiedzieć ? Wnioskujesz, że jestem jakimś kłamcą ze względu na moje posty?

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Kubasetem w tej kwestii. Te filmiki są wystarczająco miarodajne. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę wiele rzeczy które wpływają na FPS. Jasne jest, że nigdy nie ma 100% pewności, że filmik jest autentyczny ale i tak jest to pewniejsze niż posty na forum (z całym szacunkiem dla wszystkich). Tam przynajmniej widzisz co kto ma na myśli pisząc "30fps", widzisz spadki, w jakim etapie odbywa się test i inne. Tutaj ci ktoś napisze "60fps stałych w BF3 na max detalach", a po dłuższej rozmowie okazuje się, że max detale to 1600x900 bez AA i mierzone w budynkach.

Link to post
Share on other sites

Koledzy miecie trochę zaufania. A ty kolego, za przeproszeniem możesz okazać się osobą która się w jakiś sposób buntuje bo została oszukana? W jaki sposób? Może było napisane że będzie 30 fpsów a było 29? To że tobie się trafiło nie znaczy że nam :) Wyluzuj kolego ;)

Link to post
Share on other sites

M.in kolo dał filmik na yt, który miał taki config jak ja i grał w pewną grę, na low. Ja wydałem specjalnie 70 zł na grę, która mi nie poszła ... Wiem, że nie wszyscy są oszustami, jednak pomyśl jeśli jeden gameplayowiec Cię oszuka, to czy będziesz miał 100% zaufanie do innych gameplayowców ?

 

Edit: Ja tylko ostrzegam innych, by na wszelki wypadek jeszcze zrobili temat na forum taki jak ten. W końcu fora są od pomagania.

Edytowane przez torres0221
Link to post
Share on other sites

Ja tam gdyby nie filmiki na youtube pewnie nigdy nie zagrał bym na swoim sprzęcie w tak świetną grę jaką jest Crysis. Niby mój komp(w sygnaturce) nie spełnia min. ale gdy zobaczyłem filmik z udziałem ati9550 to natchnęło by ściągnąć demko. Takowe chodzi co prawda na low w 840:480 ale da się grać i jutro pewnie przyjdzie do mnie wersja maximum edition. I mam tylko dylemat nad tym czy odpalić go na tym kompie czy może poczekać , nie robić sobie spojlerów i włączyć na tym co planuję kupić:D

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

<p>Witam mam pytanie czy mi pójdzie mw3?</p>

<p> </p>

<div>System operacyjny : windows 7 home premium</div>

<div>Service Pack: 1</div>

<div>Procesor : Intel® Core 2 Duo Cpu P8700</div>

<div>Płyta Główna" nie znam </div>

<div>Ilość ram:4 gb</div>

<div>Karta graficzna:ATI Mobility Radeon HD 4650</div>

<div>Moc i marka zasilacza: nie znam</div>

<div>Rozdzielczość monitora:16 cali</div>

<div>Proszę o szybką odpowiedź</div>

<div>Pozdrawiam</div>

<div>P:S. bf3 mi sie zacinał po 5 minutach gry cpu sięgało 100%</div>

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...