Skocz do zawartości

Najbardziej opłacalna karta za1100 zł


Recommended Posts

Witam ostatnio szukam karty graficznej i natknąłem się na dwie ciekawe oferty:

 

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/msi-geforce-gtx560ti-448-twin-frozr-iii-power-editionoc-1280mb-dvimhdmi-pci-express,30493.html

 

oraz

 

http://www.proline.pl/?p=MSI+R6950TFIIIPE%2FOC

 

 

Która z tych kart jest lepsza i czy opłaca się je kupić? Z tego co widzę wiele osób poleca czekać na nową serie radonów 7xxx ale kiedy one wyjdą? Nie mam wiele czasu gdyż aktualnie gram na pożyczonej 9600GT i jest to naprawdę uciążliwe.

Link to post
Share on other sites

570 i 480 ciężko zdobyć w tej cenie, poza tym wolałbym mieć pełną gwarancje.

kupiłem nie jedne częsci do kompa na allegro bez gwary i nie narzekam bo byli to uczciwi ludzie a jak chcesz pełną gwarancje to i płać więcej za tą pełną gwarancje :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co do pytania autora. Z tych dwóch zdecydowanie 560 ti. JEst to wersja usprawniona o większą szyne, więcej ram i więcej CUDA. Poprzednia wersja była porównywana do radka 6950. Ta go wyprzedza wydajnościowo i jest niewiele gorsza od gtx 570.

Link to post
Share on other sites

Co do pytania autora. Z tych dwóch zdecydowanie 560 ti. JEst to wersja usprawniona o większą szyne, więcej ram i więcej CUDA. Poprzednia wersja była porównywana do radka 6950. Ta go wyprzedza wydajnościowo i jest niewiele gorsza od gtx 570.

A nawet porównywalna, czasami to różnica tylko 2-3fps.. ale za to praktycznie ta sama cena.. wiec lepiej brać 570

Najlepiej poczekać na radki 78xx :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A nawet porównywalna, czasami to różnica tylko 2-3fps.. ale za to praktycznie ta sama cena.. wiec lepiej brać 570 Najlepiej poczekać na radki 78xx :)

Najlepiej to sie wysr..ć myślisz coś ! jak w temacie jest do 1100zł to co mu każesz czekać na 78xx :sciana: jak mi kupisz nowe grafy za tą cene to biore 10 :peace:

Link to post
Share on other sites

Najlepiej to sie wysr..ć myślisz coś ! jak w temacie jest do 1100zł to co mu każesz czekać na 78xx jak mi kupisz nowe grafy za tą cene to biore 10

 

Bez bulwersu :PP spokojnie, rozpędziłem się ;) Wiec ukracam mojego ostatniego posta o ostatnie zdanie :)

Link to post
Share on other sites

Najlepiej to sie wysr..ć myślisz coś ! jak w temacie jest do 1100zł to co mu każesz czekać na 78xx :sciana: jak mi kupisz nowe grafy za tą cene to biore 10 :peace:

To bardzo realna cena jak za taką 7850, biorąc pod uwagę że 7950 można dostać już za nieco ponad 1700zł, a niższe modele zawsze były sporo tańsze vide 69xx a 68xx. Więc nie wiem czemu się rzucasz jak orangutan z epilepsją.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A cóż tam takiego do śmiania? ten jego 7970 kosztował tyle co Twoje dwie 570 ;x

+ tutaj ma 1 karte, którą łatwiej schłodzić :D

I jeszcze mówisz że to GTX jest fanboyem :D

A co do tematu to NOWA: 560TI od MSI

Albo jakaś używka ;DD

 

 

Edytowane przez CroopekPL
Link to post
Share on other sites

Zamierzam podkręcać do 4ghz w najbliższym czasie.

Pomimo podkręcenia mam nadzieje, że zdajesz sobie sprawę iż dla tego procesora aby uniknąć ścinek w różnych grach/lokacjach etc optymalnym rozwiązaniem jest gtx560ti/hd6950. Zwłaszcza jak ten 1 kosztuje ~800zł. http://www.ceneo.pl/13342942 Jeśli oczywiście mówimy tutaj o przypadku nowej karty. Podkręcisz go w razie potrzeb i zwiększysz nie wielkim kosztem jego wydajność.

Zobacz na dysproporcje w osiąganych fps w przypadku gtx570 http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Radeon_i_GeForce_na_procesorze_2-_i_4-rdzeniowym_-_Runda_II-4188.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czy 560 TI na pewno poradzi sobie w full HD np. w BF3 ?

560Ti to niezła karta jednak przy kwocie jaką dysponujesz warto by zastanowić się nad niereferencyjnym GTX 480 :] Po niewielkim OC masz wydajność referencyjnej 580ątki ;) Łykał bym niereferenta GTX 480 który w BF3 na pewno spisze się lepiej niż nawet najlepiej wykręcony GTX 560Ti :o

 

Jeśli chodzi o Battlefield 3 to tak wygląda wydajność na referencyjnym GTX 580 :lol: Odpowiedz nasuwa się sama :right:

 

Battlefield 3- DX11

1920x1080, Maks. Detale, AA x4, AF x16

Edytowane przez Znawca
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...