Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

Odkopuję temat, bo mam problem z multi.

Zakupiłem wczoraj CoD4, zainstalowałem patcha 1.7, zaktualizowałem PB i po wejściu na obojętnie jaki serwer po kilku minutach grania wyrzuca mnie PB z taką wiadomością

Szukałem rozwiązania tego problemu, ale jak na razie nic nie pomogło. Spróbuję przeinstalować grę jeszcze.

Ewentualnie jaka aplikacja o której nie wiem może wywołać ten błąd, jeśli nie leży on w PB?

Link to post
Share on other sites

Odkopuję temat, bo mam problem z multi.

Zakupiłem wczoraj CoD4, zainstalowałem patcha 1.7, zaktualizowałem PB i po wejściu na obojętnie jaki serwer po kilku minutach grania wyrzuca mnie PB z taką wiadomością

Szukałem rozwiązania tego problemu, ale jak na razie nic nie pomogło. Spróbuję przeinstalować grę jeszcze.

Ewentualnie jaka aplikacja o której nie wiem może wywołać ten błąd, jeśli nie leży on w PB?

musisz zaktualizować net framnework ;) będzie działać :P

Link to post
Share on other sites

musisz zaktualizować net framnework ;) będzie działać :P

Do wersji 3.5 SP1? Na początku wiem, że miałem 1.1, 2.0, 3.0 no i 3.5. Na jednym z forów ktoś, kto miał ten sam problem napisał, że zostawił tylko jednego frameworka i zadziałało.

Odinstalowałem resztę i zostawiłem tylko 2.0, bo tylko on nie chciał się odinstalować. Ale dalej nic nie pomogło.

 

Pobieram teraz 3.5 SP1 ze strony MS. Na pewno to coś pomoże? No i czy potrzebne mi wszystkie wersje tych net frameworków, czy zostawić tylko jedną? (jeśli się będzie w ogóle dało : P )

Link to post
Share on other sites

Odkryłem już, dlaczego mnie wyrzucało. Problem nie leżał w MS .NET Framework, bo po wszelkiego typu aktualizacjach nadal po kilku minutach grania dostawałem kicka z serwera z tą samą informacją.

PB wyrzucał mnie z serwerów przez dwa procesy: LVComSer.exe i LVPrcSrv.exe, pochodzące od sterowników do Logitech QuickCam.

Wystarczy wyłączyć te procesy, albo odinstalować kamerkę. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja na swoim jeszcze 8500gt miałem na 1280x1024 34fps niezależnie gdzie,a grafika jest po mocnym OC.Tera mam Gf GTX 260 ale jeszcze nie testowałem bo cod4 przeszedłem już 5 razy na każdym poziomie trudności,potem na multi grałem jakiś czas,ale potem formata robiłem więc już do tej gry nie wracam. :wariat:

Link to post
Share on other sites

jak 8500gt, to raczej tak jak podał 34fps :wariat:

 

edit:

moja 8800 320MB w multi na 1280x1024 bez AA i większość na minimum wyciągała do 90paru fps

w singlu miałem AAx2 reszta max to chyba do 50-60fps dochodziło, 4850 moim zdaniem więcej powinien wyciągnąć, tak mi się wydaje.

Link to post
Share on other sites

1. Aby mieć więcej FPS w CoD4 trzeba

 

a) wpisać w kolsoli /com_maxfps 125 albo jak kto woli 250, 333, 500.Jest to po prostu blokada fps.Mi dała 50fps i płynną rozgrywke na poziomie 140-200fps.

b) wyłączyć opcje : ''synchronizuj każdą klatke'' - niewiele daje w grafice a zabiera od 20 do 50fps!

c) jak to nie pomaga ściągnąć ''config''.

 

Teraz moje pytanie:

Mam dość ''noobów'' więc postanowiłem jako że dobry gracz już ze mnie wejść na promoda.Mógłby mi ktoś podać sprawdzonego linka abym mógł go pobrać?

 

Drugie pytanie : Chce ktoś zagrać mecz? Może znów zagramy przeciw redakcji? Czekam na propozycje.

 

Pisać tu lub na xfire : szymonsillience094

Link to post
Share on other sites

Jak często Cię wyrzuca? Cały czas czy tylko np. 1 na ileś tam gier? Jeśli cały czas to jest to zapewne wina niezupgradowanego PunkBustera. Teoretycznie sam powinien się aktualizować ale jeśli tego nie robi to http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php ściągamy programik i z listy gier wybieramy COD 4 i on Ci aktualizuje PB. Jeśli to nie pomoże to pozostaje przeinstalować COD'a. W moim wypadku pomogła dopiero reinstalka gry. :rudolph:

Link to post
Share on other sites

mam wielkie pytanie ponownie

 

co jakis czas gra mi sie zawiesza i wyskakuje błąd iwmp.exe (lub bardzo podobnie), czesto sie to dzieje po kombinacji klawiczy alt+crt+shift lub podobnie.Gra sie zwiesza i restart tylko pozostaje , o co chodzi? Po formacie tak samo działa.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...