Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Mam problem, posiadam laptopa Acer Aspire 5710ZG, jest on wyposażony w układ HD 2300. Nawet daje rade:D tylko mam jeden problem.

Posiadałem zainstalowaną fabrycznie Vistę, panel (CCC) działał elegancko przy każdych sterownikach.

Zainstalowałem Windows 7, z początku wszystko OK bo sam wyszukał sterowniki itp. i zainstalował automatycznie. Problem polega na tym, że nie mam skalowania obrazu, i przy każdej zmainie rodzielczości czy to w grze czy po prostu na pulpicie wycina mi paski czarne po obrzerzach, i nie rociąga obrazu.

Próbowałem zainstalować wszystkie sterowniki jakie są na stronie ATi (no teraz AMD) i dalej nic, czy osobno instalowałem panel CCC czy razem ze sterami i tak nie działa. Sterowników Omegi nie próbowałem jeszcze.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

tylko ze w takim wypadku nawet jak by bral 1024x768 to by po prostu obraz zdeformowalo i rozciagnelo. Mi sie widzi ze to sa niekompatybilne sterowniki. Wyrzucilbym cale CCC i zaciagnal sterowniki ktore udostepnia MS. Jesli to nie pomoze instaluj omegi

Link to post
Share on other sites

Zmiana formatu obrazu nie pomaga, tylko przy 16:10 i rozdzielczości 1280/800 mam cały ekran, a sterowników Omegi nie moge znaleść pod Win i pasujących pod moją kartę. Ma ktoś link do takich sterowników?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

A teraz nowość jaka mnie naszła ostatnio.

Zainstalowałem Kroniki Riddick'a - Ucieczka z Butcher Bay (oryginał) i przy rozdzielczości 640/480 bodajże mam cały ekran, żadnych pasków odciętych itp. Przy NFS Carbon to samo, rozdzielczość 800/600, i Herosy 3 też 800/600 i mam cały obraz. A w innych grach to nie działa. Co to może być?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...